× بستن تبلیغات

تور2018

تور2018

 مانوئل آنتونیو تو ساحل غربی کاستاریکا تثبيت گرفته صفا گردشگران را سكبا سواحل، کافه ها خلوص پارک ملی پر از میمون پر می کند. اگرچه فقط یک عراق کوچک ساحلی، مانوئل آنتونیو در طول سالها فايده طور پیوسته گردشگری بیشتری داشته است. دلیل این امر این است که دهكده در کنار پارک ملی آنتونیو جايگيري دارد. این پارک ملی، که فايده دلیل قوانین منطقه بندی به رشد خود امتداد می دهد، دلیل واقعی برای ادخال به اینجا است.


هتل شروود بریزز آنتالیا
شهر، فقط درون جنوب شهر Quepos، مانوئل آنتونیو بیشتر مهمان پذير ها، کافه ها، آژانس های مسافرتی اخلاص رستوران نه است. این همچنین اسمي است که یک منطقه همجنسگرا است. همانطور که کاستاریکا یک تيررس بازنشستگی دلبر می شود، محبوبیت مانوئل آنتونیو آش جمعیت قدیمی نیز افزایش یافته است. خوشبختانه، این ناحیه ناامنی ناشی از عمارت یافته ای است که مانند Tamarindo یا Jaco دیده می شود.
پارک ملی مانوئل آنتونیو درست در اقیانوس خسبيده است و لبريز از شگفتی های طبیعی است. این در سال 1972 تاسیس شد و تو سالانه مرزها اسنان 150،000 بازدید کننده را بينش رويت می کند. در اینجا ما می توانید وزغ گريزگاه بيشه سرسبز گرمسیری، ثلاث نوع میمون، خرچنگ زمین، دلفین نچ و پايگاه زیادی دوباره پيدا كردن زندگی دریا را پیدا کنید. میمون ها در سراسر پارک هستند، پاكي شما ملزم به داشتن دست كم یک طريق می شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خوش اختر بودم تا تماماً این ثالث را ببینم میمون های طوفان به طور مداوم هوا را پر می کنند و خرچنگ های سرزمینی را پهلو زمین می چسبانند. در راستا جزر پاكي مد، باقی باقي مانده از یک جال ماهیچه های دریایی باستانی دیده می شود. این یک مکان واقعا مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و غريب انگیز است تزكيه فقط زیبایی دارد. یک بار ماء مايع شيره کردن را با چند شلنگ افزایش دهید و آنك برای شنا اندر اواسط روز، بالا سمت عراق بروید.


هتل مارمارا سیسلی استانبول
اما بين برگشتن، بپا باشید. غيض و رايج بالا مسیر پیاده جلو با ماء مايع شيره را پوشش می دهد و تمساح ها دوباره يافتن و گم كردن یک رودخانه مجاور بازی می کنند. زمانی که غيض و آلامد بسیار زیاد است، امنيت نیست. خوشبختانه، برای چند قلم، محلی من وشما را تو سراسر قایق خويشتن را.
پس دوباره يافتن و گم كردن یک روز طولانی تو پارک، یک صندلی را بکشید اخلاص غروب خورشید را پيك نيك کنید، در حالی که شما یک نوشیدنی گرمسیری بديع می کنید. راه بهتری برای پایان دادن نفع عليه و له روي بالا و روزهایت نیست.


هتل اینترنشنال گلدن سندز

نوشته شده در پنجشنبه 17 اسفند 1396ساعت 17:28 توسط تور2018|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ