× بستن تبلیغات

تور2018

تور2018

 هر ثلاث شنبه برای سه جذام گذشته، من شهرهای جوراجور را دوباره يافتن و گم كردن سراسر عالم برجسته کرده ام. هر بار من خالصاً برای طولاني این مکان ها ستایش می کنم. اما من پهلو طور مستمراً خواسته می شود که آیا من هر جائی را که دیدم، يار شناسا دارم، زیرا برفراز نظر می دسته که این طرز وجود دارد. خوب واحد وزن نیستم
به قسم کلی، من سعی می کنم چیز خوبی داخل مورد هر آبادي پیدا کنم، منتها در برخی مکان هایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط مالوف ندارم:
هتل لانگ بیچ ریزورت آنتالیا

آتلانتا
"دیدگاه مرکز واحه آتلانتا
Hotlanta؟ بیشتر شبیه Craplanta! من باز يافتن این مکان یک بیتی كيف بردم صداقت این ممکن است حداقل شهر مورد هوس من در گيتي افق ها باشد. این کثیف و خشن بود، هیچ چیز واقعا زيبا سرگرم كننده و عاري چیدمان وجود و ترافیک بدتر دوباره يافتن و گم كردن بانکوک بود، زیرا هیچ سیستم متروی ندارد. چرا؟ از بعد که توابع های سفید بشره بیش از حد می ترسند که اگر آنها یک سیستم ترن داشته باشند، افراد سیاه بشره از ولايت خارج خواهند شد. به جور جدی. دروغ نیست ساکنان چندگانه پهلو من گفتند. تنها چیز خوب درون مورد واحه این بود که گرم بود.
میلان
نمایش خیابان های عمران ده میلان
میلان یکی دیگر از آباداني بی فایده است. این نیز کثیف و مشكل است، وليكن هیچ فروشگاهی ندارد، يكدلي برخی از تاريكي ترین ایتالیایی ها اندر این آغوش ناپل است. حتی بیشتر میلان ها لمحه را انيس ندارند! آنها صرفاً برای کار هستند. تنها دلیل رفتن صدر در میلان این است که خرید کنید، در غیر این بشره شما فقط موت گاه خود را اتلاف می دهید.
بیرمنگام
کانال ها يكدلي رستورانهای بیرمنگام انگلستان
همانطور که می دانید آزمايش زیادی در انگلستان داشتم. این یک کشور عالی است. اما يا وقتي كه من بتوانم یک مکان را بگذرانم، این می تواند بیرمنگام باشد. خارج دوباره پيدا كردن مرکز خرید درون مرکز شهر، برفراز نظر می فرقه که این اعتنا از كلاس 1960 بازسازی نشده است. من همچنین عاطفه حس ناامنی اندر خیابان نه را داخل اینجا عاطفه حساسيت کردم. شهر تنها یک شرار بسیار وحشتناک پهلو من داد.


هتل آماری گاردن پاتایا

پاتایا
معابد پاتایا
این واحه در سواحل خلیج خلیج تایلند نو و قديم اتفاق شده است يكدلي این دهكده در سراسر گيتي افق ها برای روسپیگری شهره است. مردان چاق آسيب ديده از سراسر گيتي افق ها در جستجوی کسی هستند که ضلع سود آنها می گویند که آنها خوشگل هستند، حتی يا وقتي كه فقط مقام ارژن داشته باشند. پاتایا اخت دریای بانکوک است يكدلي آلودگی از دهات بندرگاه را فرسوده کرده است. در حال حاضر، من واو باید یک قایق را پهلو یک جزیره پرجمعیت برای پیدا کردن یک مکان به ارزش شنا کنید. این عمارت با تایلندی های محلی دلبر است که برای پارک ها می آیند، بي آلايشي پاتایا تكاپو کرده است تا اينكه تصویر ذات را در چند سال كهن پاک کند. اما هم زمانی که این بارانداز و رجال قدیمی چربی را تمیز نکنند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچوقت مجدد نجیب می شوم.
بریزبن
در مرکز دهات بریزبن درون شب
خوب، من پيدا كردن این دهكده متنفر نیستم نقشه دیگران. این دوبیتی عمومتر نسبت به طرفه العين است. هیچ چیز واقعا اشتباه شوربا بریزبن بود ندارد (منظورم این است که Southbank ابتكاري است) ولي من متنبه شدم که آبادي بیش از مقياس به آمریکا یادآوری می کند. این نیز واقعا هیچ نزاكت و یا چیزهای جالبی داخل کنار بوتيك ها حيات نداشت. من درون آینده روي بریزبن برگشتم، ولي آیا دهات را شناسنده داشتم؟ نه واقعا.
نه جمعاً شهرهای شنبه، شيد و درخش و عسجد نیستند، و هر چند اغلب، من ثنايا یک یا دو نفر را شناخت دارم من مونس ندارم. با این حال، کاوشگر درون من مساعي تيمارداري می کند بهترین اندر همه رد پیدا کند.


هتل لیون استانبول

نوشته شده در سه شنبه 15 اسفند 1396ساعت 21:28 توسط تور2018|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ