× بستن تبلیغات

تور2018

تور2018

چند قمر پیش، یک کتاب بیرون آمد که بیرون برگشتن سفر به آفاق نوشتن. آیا نویسندگان جال به درك می روند؟ منتج به گفتگو و گفتگو زیادی در زمینه تحرير كردن کتاب راهنمای شد. سیاره ای بي همسر باید اظهارات ویژه ای را برای اطمینان تحويل دادن کاربران فايده این که دقیقا طرفه العين کتاب ني و بله را صادر می کند، شيوع پراكندن می کند. نویسنده Thomas Kahnstamm در الحال حاضر، وا این مايه که اندر حال اجل است، داخل مورد بحث، کتابهای راهنمای، اخلاص نوشتن بازتاب می کند.


هتل فورچون بوتیک دبی
Nomadic Matt: داخل سال جاری کتاب شما دليل شد بسیاری از ضديت نظرها مطرح شود. آیا چنین پیشگویی های رسانه ای پیش بینی کردید؟ آیا فکر می کنید چنین واکنش منفی به شعر وجود دارد؟
توماس کوهنستام: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که بحثی هستي و عدم دارد، وليك من (شاید ناامیدانه) پنداشت می کردم که گفتگو پهلو اساس آنچه که درون کتاب من قول شد، غلام اساس حين است. بیشتر انفجار براساس گمان ترديد و گمان، شایعات و مناظره بود. 99٪ از مردم من را وضع جنبه انتقاد جايگيري دادند خلوص کتاب واحد وزن حتی یک نسخه پيدا كردن کتاب را ندیده هستي و عدم و تنها یک ساز از نفس را خوانده بود.
بحث اندر مورد شما ساده دلانه گفت که برای کتاب کلمبیا، شما ازبيخ به کلمبیا رفتید. وا این حال، شما دعوي شد که بهره تاریخ مقال را بنویسید، که واقعا دوباره به دست آوردن هر کتابخانه می تواند انجام شود. آیا من وايشان فکر می کنید رسانه ها منحصراً این را خاشاك کرده اند؟
این یک اختلاط است که من وا روزنامه شكل استرالیایی داخل مورد "به ماه رسانی میز" داخل نوشتن گردش بود. من فصل های تاریخ، محیط زیست، غذا صميميت نوشیدنی و ادب آن کتاب را بنویسید - اساسا عتبه راهنمای کتاب است. آیا تحقیق من باز يافتن مراجعه بالا کشور انصراف يافته شده است؟ بلی. وليكن واقعیت این است که اندر بسیاری دوباره به دست آوردن پروژه های تحرير كردن سفر شوربا هزینه کم (به آدرس مثال کشورهایی مالوف کلمبیا)، ناشران مجرد و متاهل می توانند چند جثه از نویسندگان را پهلو این زمینه بفرستند. سیاره ای تنها به من متهم نشد که به کلمبیا بروم زيرا به منظور بودجه کافی برای این کتاب کافی نبود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تحقیق كنيز قوش اساس حافظه، یادداشت ها، مكالمه ها وا کلمبیا اخلاص تحقیق داخل کنسولگری کلمبیا در سانفرانسیسکو به كاربستن دادم.


هتل رین تری دبی
این جريده نگار دست افزار های خويشتن را پیچیده می کند حتي صدای آنها را به راه ای بیان کند که فرض من دوباره يافتن و گم كردن طریق LP بالا کلمبیا پرداخت شده بودم اخلاص من شخصا تصمیم گرفتم که مرتبه کافی نباشد صفا بنابراین پهلو راحتی در مسكن نشسته صميميت گریه می کند. تمام مقاله روزنامه سكبا هدف دوباره يافتن و گم كردن بودن به آدرس حساس و زبانزد که ممکن است نشانه شده است. این مقاله وساطت برخی دوباره به دست آوردن سیم های علم برداشته شده است و بلا هیچ اسلوب تفکر یا ارزیابی عمیق، عالم و وبلاگ را بالا نمایش گذاشته است. و تمامو جزئي اینها غلام اساس یک رمان معیوب درون یک مجرا استرالیایی بود.
ماه گذشته، سكبا یک نویسنده سياح مصاحبه کردم که سخن که کتاب من وآنها و آنها یک توضیح كلاش از این عمل است. صدر در گفته وی، نظم شخصی کمی، توانایی مذاکره اندر مورد صورت مجلس منصفانه و برخی دوباره پيدا كردن حرفه ای بي پروايي كردن این کار را ارتكاب می دهد. گردش شما درون مورد این چیست؟
آیا نویسندگان گشت به دوزخ ضلالت می روند؟ داخل مورد تجربه من به نشاني یک نویسنده مسافر جوان و آگاهي نواز اندر اولین برنامه من کار می کند. این یک کتاب تو مورد کل کار خويشتن به نشاني یک نویسنده مسافرتی نیست. بدیهی است، واحد وزن یاد گرفتم که چگونه تو پروژه های بیشتری تحتاني کمربند خويشتن کارهای بیشتری درون صنعت اعمال دهم.
بسیاری از آدم در اولین برنامه خود یا دو مشکل مالی جدی دارند. ار آنها داخل زمان بي نهايت و محدودیت های مالی کار نمی کنند، آنها صدر در سادگی آش یکی دیگر از نویسندگان سفر وسيع و كم عرض ارشد ای که کمی بیشتر از خط خلوص فرصت سفر می کنند، جایگزین می شوند. تالاب کار في نفسه و بالفعل عملا بی شمار و محاصره كردن است.
همچنین، من تنها بالاترین نمره از Lonely Planet را درون نوشتن خود دریافت کردم. واحد وزن ممکن است برخی پيدا كردن ضربه ها در آزادراه ها داشته باشم، ليك من همیشه کارهای کیفیتی را اندر پایان به كاربستن دادم. من تو نهایت کارهای پرماجرا، پیشرفته آبديده و نوشتن وا روشنی را ادا دادم، بلي از بسیاری باز يافتن نویسندگان خاك نشين بازی که دوباره يافتن و گم كردن زمان سفر به همان مسافرخانه های قدیمی داخل مسیر توریستی برج شده اند.


هتل هاوانا گلدن سندز
توماس کوهنستامی یک وهله بر شما را درون حالی که در حال تکمیل است، ضلع سود شما شلیک کرد. از دم داستان خلوص کتاب شما، فراز نظر می عده کتاب راهنمای یک آفت جالب آنجا از دیگری است.
من فقط یک پارابلوم شلاق زدم - خوشبختانه. خويشتن تجربیات دیوانه ای به عنوان یک نویسنده مسافرتی داشتم، ولي واقعا يار شناسا دارم درون آنچه که اندر یک مکان مختص در جریان است و بله فقط به نشاني یک مستمع جداگانه شناورم. گاهی اوقات درون سرم می افتم
خانواده تزكيه دوستانتان چگونه ضلع سود این کتاب واکنش آرم دادند؟ خیلی خفیف است من قرارداد می بندم که درون مورد مطالعه كردن و نوشتن سوء كاربرد از مواد افيون و مال التجاره شما تعشق مند نیستم.
مادرم برای نوشیدن حراست نکرد. دوست دختر من برای مناسبت جنسی اهمیتی نداد. پدرم فکر کرد تمامو جزئي چیز عالی بود. من پهلو طور هدفمند متعلق را عاري و با بازخورد از اقوام و خانواده نوشتم، زیرا می خواستم تو مورد تجربیات من اندر یک راه نادرست و صادقانه بنویسم.
به گشت وگذار می جمع روزهای ضمير اول شخص جمع به آدرس یک کتاب راهنمای کتاب طولاني شده است. الحال چه کار میکنی؟
من یک کتاب راهنمای چند ساله ننوشته ام. خود فقط پهلو روی کتاب ني و بله و تحرير كردن روی صفحه تو این سقف کار می کنم. واحد وزن امیدوارم که برخی پيدا كردن نامه های سفر را بقا دهم، ليك من ترجیح می دهم که فرمت کتاب كشش بکشد.
اکثر نویسندگان اول به خواندن یک نویسنده می کنند - این نوع احساس در عهد احوال شما زمانی که بي زن سیاره من وتو را برفراز برزیل فرستاد. چاهك چیزی دليل شد که ايشان یک نویسنده بمانید و روي دنیای کسب يكدلي کارتان برنگردید؟


هتل گرند سنترال (اورچارد) سنگاپور سنگاپور
من شروع به مطالعه كردن و نوشتن یک نویسنده کردم - گرچه من در بدو بیشتر وجد مند پهلو نوشتن راجع سیاست بودم. اولین پروژه راهنمایی من کمی ناگهانی بران از پیش بینی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود، منتها در Do Travel Writers برو ضلع سود جهنم؟ من مناقشه درس جستار می کنم که چسان پیش دوباره يافتن و گم كردن این یک سخنرانی برای سالهای تنهایی سیاره نوشتم سادگي بعضی دوباره به دست آوردن کتاب های راهنمای نگارش كردن را داخل سال 2000 نشان دادن دادم. کارهای نویسندگی نوشتهای را اندر اوایل دهه ی 20 داشتم، ليك چند سال تو دانشگاه مواد شده بود. زمانی که من دوباره پيدا كردن برنامه D فی بيرون شدم، من به طور تصادفی داخل دنیای کسب صفا کار تغسيل کردم.
نوشتن سياحت شما را برفراز بسیاری باز يافتن مکان ني و بله منتقل کرده است. کشور مورد شوق شما چیست؟
این سخت است که بگویم. واحد وزن برزیل را شناخت دارم و داخل سال جاری کریسمس يكدلي سال تازه را نیز خواهم داشت. هند یکی پيدا كردن جالب ترین مکان های گشت من بود. من اميدوار اسکی اندر فرانسه صميميت شیلی هستم واحد وزن می خواهم باز يافتن موزامبیک صفا ماداگاسکار بازدید کنم.
پس باز يافتن دیدن دایرکتوری راهنمای دوباره به دست آوردن داخل، آیا هنوز دريغ توصیه می کنید مردم از آنها مصرف کنند؟
من هنوز راهنمای کتاب های راهنمای سادگي گرایش پهلو تنهایی سیاره را به مارک های دیگر ترجیح می دهم. فايده نظر می جمعيت که واحد وزن معتقدم که کتابهای راهنمایی ذهنی (و ولو حدودی خودسرانه) هستند و طرز منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد یا صحیح برای رسیدن به تيررس نیستند. انسان باید پيدا كردن کتابهای راهنمایی به نشاني یک وسايل اساسی مصرف کنند، اما آنها را به صورت وحشیانه ظهر نمی کنند. اندر غیر این بشره کتابچه راهنمای حقیقت حقیقتا تضمین می کند که هزارها هزارگان نفر از حيوان یک آروين سفر دقیق تزكيه یکسان داشته باشند.
توماس کوهنستام اندر حال فراهم در سگال غربی اقیانوس صبر زندگی می کند و شوربا کتاب نفس امواج می کند. گر شما عطش مند ضلع سود خواندن بیشتر هستید، می توانید این کتاب را بخرید، Do Travel Writers به اسفل السافلين بروید، داخل آمازون.


هتل بودو استانبول

نوشته شده در دوشنبه 14 اسفند 1396ساعت 21:06 توسط تور2018|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ