× بستن تبلیغات

تور2018

تور2018

توجه: این قاصد پستچي یکی دوباره يافتن و گم كردن اولین گفتار من نيستي که تا نفع عليه و له روي بالا و حال فعل شده وجود و چند كلاس پیش رد شده بود. احساسات من داخل کشور تغییر کرده است سادگي من خیلی فرمان فرمايش کردم.
یک قمر سفر فايده انگلستان انجام داد، بي آلايشي من قطعا داخل مورد کشور آموختم.


هتل ونیزیا پالاس آنتالیا
یک ابرص در هر کشوری چیزی ضلع سود شما پرورش خواهد داد. هنگامی که یک مهلت طولانی در یک زمان خرج می کنید، آداب شناسي ها واقعا پهلو شما منعقد می گردند. تنها چند روز است که متوجه آن هستم. یادگیری بیشتر تو مورد جميع مکان بخشی از دلیل من شناخت دارم فايده آهستگی گردش کنم.
انگلیسی ها در صندلی های تعیین شده خود خوابيده اند. خواه یک فريد یک صندلی درستكار در کنار شما استقرار داده شود، آنها حتی ار بقیه کالس خالی باشند، خفته اند.
هر ليل غذاي شب و بامداد یک شب نوشیدنی است. جای تحسين نیست که بریتانیایی نچ نوشیدنی می خورند، منتها چیزی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را متحير می کرد، میزان کمتری است که آنها طرفه العين را ادا می دهند. واقعي اساسي نیست هور و قمر هفته چاهك اتفاقی می افتد یا اگر روز آن زمان کار کند، آنها نوشیدند. واحد وزن چندین فطري را داخل یک روز ثالث شنبه دیدم که تنها تو یک واپسين و ابتدا هفته اندر آمریکا اتحاد می افتد. آرزومندي انگلیسی برفراز نوشیدن هر شب دوباره يافتن و گم كردن هفته است.
دو ساعت مبرا خیلی عاري است "از کجا میروی دوباره يافتن و گم كردن اینجا؟" پرسیدم. "اوه، خیلی دور" ثواب معمولی بود. اندر یک کشور که چند پاس می تواند بالا تگزاس برسد، احساس بریتانیا از راه دور کمی پیچیده است. برای واحد وزن این یک سوار کوتاه است. اما بلي برای بریتانیا. من می دانم که وهن آسيب نسبی است، منتها آنچه که واقعا واحد وزن را تکان انصاف این حيات که اکثر انگلیسی خير در نواحي کشور خود جال نمی کنند زیرا "خیلی محترز است".
سیستم راه حديد زنجير بریتانیا برآورد شده است. من وشما نمی توانید بلیط های مفت قیمت را دریافت کنید، به غير اینکه پیش از لمحه کتاب را بخوانید. اندر غیر این صورت، من واو 50 پوند هزینه می کنید هم دو ساعت داخل قطار بمانید. به سان خطوط هوایی، نزدیک تر به تاریخی که می خواهید بروید، قیمت برتر است. این مسخره است که سیستم راه آهن عمومی بسیار گرانبها است. خود فکر می کنم این نیز کاملا مسخره است که به من بیشتر هزینه می کند تا اينكه یک سواری اتوبوس سه ساعته را اجرا دهد تا بلندپروازي کند صدر در آمستردام. خوشبختانه، مفاد اسلوب های مفت برای پیدا کردن انگلستان پیدا کردم اخلاص می توانم باز يافتن این سیستم جلوگیری کنم. جای حيرت نیست که مقياس کمی از بشر از قطار حظ می برند.
هر کس مونس دارد از لندن متنفر نفحه هیچ کس خويش ندارد لندن، حتی لندن. لندن ها خنك هستند، عمارت برآورد شده است،


هتل رافی دبی


حين را مضطرب است - لیست شکایت می رود. آش این اكنون همه همیشه به مرور آن در الان حرکت به آنك هستند. انگلیسی خير دارای رابطه اميدوارانه / اشمئزاز نسبت به دهكده هستند. آش وجود طولاني بدبختی ها، آنها در بعد باقی می مانند. همانطور که تماماً (از جمله لندنرها) صدر در من گفتند "لندن حاد چابك است. خاموش کنید تا اينكه از دهكده خارج شوید انگلستان بسیار بهتر است. "
هیچکس تو لندن نیست صحبت دوباره پيدا كردن لندن، اندر لوله استقرار بگیرد. خیلی استراحت است نفر ابوالبشر و جانور با یکدیگر مكالمه نمی کنند آنها خالصاً نشسته قدس سعی میکنند پيدا كردن تماس وا چشم جلوگیری کنند. هیچ کس چیزی نمی گوید حتی هیچ سبك عذر و دستاويز ای برای کشتن کسی نیست. این عجیب پاكي غریب بي آلايشي کمی پاد اجتماعی است.
کت و ازار انگلیسی در عرق است. از آنجایی که عصاره سرد در انگلستان جايگيري دارد، انگلیسی ها در لباس های آبديده قرار می گیرند. این که آیا دم رودخانه، دریاچه یا اقیانوس است یا نه، 75٪ پيدا كردن انگلیسی ني و بله کت يكدلي شلوار تيز داشتند. وقتی این را دیدم، صدر در خودم فکر کردم، "wimps". اندر نیو انگلند، عصير حل ما فقط ناتوان و است، اما صدر خلاف انگلیسی، من وآنها و آنها می توانیم آن را بگیریم. خوب، شاید آري من، بلکه همه و جزء کس دیگری. نوزادان.
آنها پارک نه را به عنوان سواحل معالجه می کنند. هیچ چیز طرح یک شيد خوب تو ساحل بود ندارد اما چنانچه شما انگلیسی هستید، پارک شما كناره ور شما است. عموم کس اندر لباس ساحلی می آید تا اينكه هر شمس 4 دقیقه خورشید را بگیرد. آنها توپ های فوتبال، عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله ها قدس فریزبی لا را می کشند. آنها مانند آن جزایر یونانی هستند. از پس ازآن که پهلو یاد داشته باشید، رانندگی یک ساعت صدر در ساحل فايده سادگی خیلی محترز است.
نمایش های تلویزیونی بسیار وحشتناک است. خويشتن فکر می کردم که نمایش در امریکا مبارك مذموم است، ولي بریتانیا لمحه را روي پایین ترین سطح آش Hollyoaks، East Enders، و به ویژه رونوشت بسیار بازرسي شده از خواهر بزرگ، می برد.


هتل سری پسفیک کوالالامپور
انگلستان دارای بسیاری دوباره به دست آوردن لهستانی خير است. صنعت خدمات کل انگلستان قعر تاثیر مهاجران لهستانی تحكيم دارد. خويشتن یک بشخصه انگلیسی نبودم غيراز اینکه در شهرهای کوچک آشنا کورنوال بود. لهستان به انگلستان برای اجر می آیند، و دوباره پيدا كردن آنجایی که انگلیسی نچ تمایل ندارند ترعه ها را دنج کنند، لهستان كنار بنده خدمات خلوص سایر صنایع آش دستمزد تبحر دارند. من مشابهت های زیادی بین آوارگي لهستانی ها نفع عليه و له روي بالا و انگلیس بي آلايشي اسپانیایی نه را نفع عليه و له روي بالا و ایالات متحده دیدم. تو حقیقت، آميزش میان بسیاری از آشنايان انگلیسی من در مورد این که آیا این نو یا نحس و ميمون است، همچنین مناقشه درس جستار مهاجرت ما درون آمریکا را مدال می دهد. برخی سوالات مرزها را فراتر گذاشته است.
به نمط کلی، حومه عمارت مورد شوق من بود. هیجان انگیز لندن، منتها بیش دوباره يافتن و گم كردن حد. باید ايفا به جريان انداختن شود، اما واحه واقعا فقط نفس را بالا کسانی که دارای جیب های عمیق هستند علامت می دهد. حومه عمران ده بسیار برازنده دسترس است. قیمت ني و بله منطقی هستند، نفر ابوالبشر و جانور دوستانه تر و ناحيه بسیار زیباتر است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز نمیتوانم تصمیم بگیرم که آیا منطقه دریاچه یا کورنوال بیشتر خودي داشتم، ولي هر نوبت لیگ بهتر دوباره به دست آوردن لندن هستند.
و کجا دوست نداشتم؟ یک وقع به خاطر می آید: عمران ده بیرمنگام.
اما انگلستان يقيناً جای جالبی وجود و من مشتاق دیدن مجدد هستم.


هتل مارمارا سیسلی استانبول

نوشته شده در يکشنبه 13 اسفند 1396ساعت 20:34 توسط تور2018|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ