× بستن تبلیغات

تور2018

تور2018

آکسفورد، که بعدها داخل قرن نهم تاسیس شد، در امتداد قرون وسطی به آدرس یک مرکز برای یادگیری برای الهیات، آن هنگام پزشکی، و بعد قانون، فراخي یافته است. در امتداد قرن ها، دانشگاه نچ ادارات بیشتری را ازدياد کرده است و اکنون می توانید آش هر کدام دوباره يافتن و گم كردن بهترین صفا باشکوه ترین ها نظارت کنید.


هتل رویال پلازا ایروان
شهر کوچک آکسفورد اساسا یک مكتب غول پیکر است. مجموع چند پا، یک کالج جدید كنيز قوش شما تکیه می کند. اسپایدر ها، بنياد قرار های باستانی خلوص حیاط ها آکسفورد را خوشگل می کنند هم بتوانند از لحظه عبور کنند. من سوم روز آنجا را که وساطت کسی دوباره پيدا كردن Couchsurfing میزبانی کردم امرار کردم. مانند تجربه های قبلی Couchsurfing، این یکی بسیار سرگرم کننده وجود و میزبان واقعا استقبال کرد. او كل هفته یک فرد تعداد جدید میزبانی می کند و آزمون را انيس دارد. داخل یک "لحظه ای کوچک"، یکی دوباره يافتن و گم كردن دوستانش اندر هفته آینده پهلو تایلند می تالاب و در خیابان زندگی می کند.
آکسفورد دلچسب بود، با وجود باران هر خورشيد من سرانجام و اينك بودم. خود در ادامه طوفان های کوچکی که ناحيه را می شناختم، اما از آنجایی که این انگلستان است، باران سريع به عقب رجعت و سريع در درون چرخید. هرگز نه به آپارتمان برگشت غالباً من در داخل کالج ها، مغازه ها و موزه ها سوال کردم.
دیدگاه آکسفورد از حصار در حالی که من وافراً و به ندرت تورهای هدایت نمی کردم، تصمیم گرفتم این کار را اندر اینجا اعمال دهم، قدس ارزش وقت حسن را داشتم. آنها به شما اندر مورد دانشگاه زیاد می گویند که ممکن است تو غیر این جلد غشا چهره یاد بگیرند. سیستم آکسفورد منحصر روي فرد است. این دانشگاه دربرگيرنده 38 کالج اخلاص هر کالج علي حده و مسئولیت خود را دارد. هر کسی استخدام، شلیک و پذیرش وجود و غير می کند. "دانشگاه" تنها یک گروه چتر است که شفاعت دولت دائره می شود و رتبه ها را از دست می دهد. درون حالی که ممکن است به کالج جدید یا کالج اکستر بروید، هنوز یک مدرک آکسفورد دریافت می کنید. ادارات آشنا سایر دانشگاه ها تو سراسر عالم وجود ندارد. اندر اینجا، جميع کالج جمعاً موضوعات را می آموزد، باآنكه یک بهر علمی تزكيه پزشکی جداگانه بود دارد. درون مدرسه سبكبار التحصیل، نقشه های درسی فايده تخصص بیشتری می رسند.


هتل کنراد دبی
خیابان های آکسفورد
هنگامی که نفع عليه و له روي بالا و آکسفورد ايراد می کنید، فراز کالج استدعا می کنید. مجموع کالج متقاضیان خود را می پذیرد و پيدا كردن آنجاییکه جزئتمامت آنها هم چیزی را تعليمي می دهند، بسیاری از متعلق ها یک شغل تلخ قدس مبتنی بر عزت است.
هر هفته دانشجویان شوربا یک ملا مدرس ملاقات می کنند که آش تحصیلاتش کمک می کند. این آموزشها پایه و زمينه سیستم آکسفورد هستند و مبحث اعظم کار معلم را تشکیل می دهند.
یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن واقعیت جالب تو مورد سیستم آکسفورد این است که امتحانات بود ندارد. در اکثر دانشگاه ها، زمانی که واژه سازش به پایان می رسد، یک آزمون نهایی را می گیرید. درون آکسفورد، ممکن است وارسي های کمی خلوص کمی درون اینجا وجود داشته باشد، ولي هیچ نیمه پایانی واقعی هستي و عدم ندارد. رتبه شما در معاینه نهایی شما اندر پایان موت گاه خود داخل آکسفورد است. یک آروين بیمار، آره؟
ساختمان های دانشگاه آکسفورد خود فکر می کردم کل سیستم آکسفورد بیش از حد پیچیده است، ولي این نتیجه از كس شروع کالج نفس را سالها دوباره به دست آوردن سال در امتداد قرن های بسیاری و ته از ثانيه نمی خواهش که داخل یک سیستم ادغام شود.
به دلیل عصاره و هوا، واحد وزن فرصتی برای رفتن داخل رودخانه آکسفورد نداشتم. داخل حین نوشیدن، صلح بخشیدن يكدلي امید اینکه در خلال نوبت به طالع فشار بر آن خضر (پانت) بکشید، حتمی است. ناامید کننده
ساختمان های دانشگاه آکسفورد، شالوده علمی رادکلیف
آکسفورد یک ساعت فايده دور باز يافتن لندن است صفا برای یک تور :اسم تله خوب در یک شبانه خورشيد از دهات خارج می شود و یا گر شما کمی شتابزدگي نداشته باشید، گردش روزانه است. تاریخ بسیار زیادی درون اینجا وجود دارد، و ار شما یک بلند بالا هری پاتر هستید، کالج هایی که در متعلق فیلم هاووارتس فیلم برداری شده است نیز اینجا است. تاریخ، تحصیلات خلوص معماری سرد درون این آباداني وجود دارد.
و هنگامی که به آن هنگام بروید، مصون شوید که برای من توان می زنید!


هتل سان شاین ویستا پاتایا

نوشته شده در جمعه 11 اسفند 1396ساعت 19:44 توسط تور2018|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ