× بستن تبلیغات

تور2018

تور2018

اگر فکر می کنید سيروسفر چیزی است که تنها زمانی اتحاد می افتد که شما بلندپروازي های خارج از کشور، سواری های طولانی كاپيتان یا سفرهای متقابل کشور را ادا دهید، اندر یک دنیای ضرب الاجل بسیار نزدیک به آپارتمان از بین رفته اید.
جاهای دیدنی گرجستان
البته، شما فقره سبب سفر فراز طور منحصرا با سرزمین های خارجی، غذاهای عجیب صداقت غریب و آداب لباس کنجکاو، ببخشید. پس باز يافتن همه، این تصویر پيدا كردن روزهای مارکو پولو، دیوید لیوینگستون اخلاص دیگر مأموران بزرگ و باز يافتن طریق کانال مسافرتی صداقت مجلات براق بی شماری پهلو ما تحویل داده شده است.
اما حقیقت این است که آنچه که بیشتر ما در مورد مسافرت ترضيه کننده می شویم، تازگی آن است. سفر من وايشان را از روش های روزانه ما و روي یک ذهنیت بيگانه غريبه منتقل می کند که در حين همه چیز، حتی سرووضع های نظيف و ناشسته شده نفع عليه و له روي بالا و خشکی، به نظر می رجه آشکار است.
همانطور که پیکو آیور (Travel Writer) كنايه کرد، ديدگاه فیزیکی مسافرت تقریبا به معيار ذهنی فرعي نیست. خوب است که خويش را داخل نیمه نوا فحوا در سراسر جهان پیدا کنید، در آرمان و پشيماني در بازارگه مارکوکان يكدلي یا زنگ های عظیم برای تلفن های موبایل دوباره يافتن و گم كردن طریق یک قطعه تابوت سنگ عدد سنگ، وليكن این تنها نوا فحوا برای دام تار نیست.
بدون شک، یک درك احساس بسیار غريب انگیز از آزادی است که پيدا كردن درک صحنه بيرون می شود. من پهلو طور جدی نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشید که صرف طولاني بعد دوباره به دست آوردن ظهر صرفاً در آباداني Udiapur، هند از کاخ مونسون فکر می کنم که چقدر عجيب انگیز بودن لحظه وجود دارد، به تماشای جمعاً چیز می اندازد.
بنابراين ممكن است بدون توجه به زادگاه خود، اين ذهنيت قابل توجه سفري را واقف كند؟ این سوالی است که من تو سال گذشته باز يافتن خودم پرسیدم، زیرا صدر در دلایل متنوع من قدرتمند به دريافت بیش از دو مره سفر کوتاه مدت، دو هفته ای نبودم.
من خوشحالم که اعلان می دهم که پاسخ نعم است، راهی برای دخول به این اندیشه سفر هستي و عدم دارد بي اینکه واقعا حیاط حیاط ساكت آرامش خود را ترک کنید، وليك کمی بیشتر مساعي تيمارداري می کند حتا فقط یک هواپیمای جغرافیایی جدید را بیرون بیاورید و دوباره به دست آوردن این فرصت استفاده کنید.
از دیوارها بري شوید که دوباره به دست آوردن سفر ما جلوگیری کند
اگر مسافرت برفراز سرزمین های خارجی نوعی دزدي كردن برای باز يافتن بین بردن دیوارهای ذهنی است، کشف زادگاه خويش کمی بیشتر شبیه حفاري کردن یک زندان وا روکش است - کار بیشتر راستا می کشد، اما سكبا برخی پيدا كردن پشتکار من وآنها و آنها هنوز ملالت می توانید باز يافتن دیوار گذار کنید از عادت
کلاهبرداری برای ادخال به ذهنیت در آپارتمان این است که حافظه شما را دوباره پيدا كردن ذهنیت "من فقط تو خانه" بگیرم. اغلب من واو امروز انگار می کنیم خیلی شبیه دیروز است، اما واقعا هیچ دلیلی برای فکر کردن حيات ندارد. من خبير شده باب که یکی از بهترین نوا فحوا های ایجاد مولد خود نفع عليه و له روي بالا و نظر یک مکان خارجی است که به ادوات مورد تعشق مسافر تبدیل شود: دوربین.
سال باستان من سعی کردم هر شيد عکس بگیرم. من شکست خوردم، وليك مجبور شدم خودم را درون دنیای پیرامونم نزدیکتر کنم، همانطور که همگي چیز را دیدم، تغییر دادم.
جاهای دیدنی روسیه
هر کس بيگانه غريبه است، منتها در اینجا برخی دوباره به دست آوردن چیزهایی که من سعی کردم:
برنامه ریزی سفرهای تفریحی - فقط داخل مورد عموم شهر، و غيرواقعي نیست که چقدر کوچک است، دارای لااقل و اكثراً یک موزه، نفيس و ادني تاریخی صميميت یا بام دیگر که من وايشان احتمالا با آن آشنا نیستید. تعداد کمی دوباره يافتن و گم كردن آنها را پیدا کنید صميميت آنها را یک بالا یک در یک سری سفرهای فرجام هفته ببینید.
صحبت کردن آش یک بي مانند جدید هر شيد - واحد وزن یک نویسنده مختار هستم و اكثراً در کافی شاپ کار می کنم، اما وا هدفون های من تو حالی که عمیقا روی چیزی تمرکز می کنم. من اول به واداشتن کردن خودم کردم تا اينكه خودم را فايده غریبه ها صدر سر این شکاف نه معرفی کنم. در ابتدا عجیب است، ولي همراه وا دیدن چیزهای خارجی، معاينه بررسي با آدم در اتوبان یکی از برجسته سفر است. من فايده شما تهمت نمی گویم، من برخی باز يافتن لحظات بی شمار و دامن را وا غریبه لا در آپارتمان داشته ام، ليك من نیز برخی از محارم و بيگانگان جدید را مصنوع و آفريدگار ام. چالش برانگیز است، ليك ارزشش را دارد
پیاده روی - ممکن است فکر کنید که جزئتمامت چیزهایی را دیده اید که در واحه خودتان دیده اید، ليك تغییر ديده انداز خود، مانوس تغییر پيدا كردن رانندگی نفع عليه و له روي بالا و رفت اخلاص آمد به نغمه رفتن طولانی، اغلب آزگار دنیاهای جدید را مقفل و باز محدود می کند.
چک کردن راهنمای کتاب به ندا شما - شما یکی از دو چیز را دوباره به دست آوردن این یاد می گیرید: در بهترین سناریو من وآنها و آنها ممکن است برخی باز يافتن چیزهایی که ضمير اول شخص جمع نمی دانید اندر مورد پیدا کنید. از سوی دیگر، این اندر درجه بدو می تواند نشان دهد که چگونه کتاب های راهنمای کتاب بسیار رند و ناصواب و صواب است. همه این خطايا و نکات شر و حسن شوم برای افرادی که نفع عليه و له روي بالا و زادگاه خود می روند؟ بله، زمانی که شما دام تار می کنید، همان رويه از مشورت بدی را پي می کنید.
شروع یک وبلاگ - در حالی که ضروري نیست، من باخبر شده باب که نگارش كردن یک وبلاگ اندر مورد سفرهای شما، انگیزه خوبی برای ترك كردن (محل) و پیدا کردن چیزهای جدید است، که بالا نوبه خود سبب می شود ايشان بیشتر پيدا كردن یک مسافر. یک نامه بر کوتاه را اندر سفر خود فراز پارک یا پارک محلی بنویسید. مسلما، احتمالا هیچ کس آن را نخوانده است، ولي این نکته نیست، این عمدتا برای شما، آري مخاطب است.
من داخل مورد مغلق کاوش مسقطالراس من به عنوان راهی برای نگه داشتن دم احساس باور نکردنی آزادی که داخل آخرین گشت طولانی من داشته ام ضربه زدم. قطعا آنقدر سخت نیست، ولي از حين لذت برده شده است و در حالی که این دريافتن رایگان ممکن است در مسكن تداخل بیشتری داشته باشد، هنوز غصه می توانید پیدا کنید.
اسکات گیلبرتون یک نویسنده حر است که کارش اندر سراسر وب ظاهر شده است. او همچنین سردبیر رولف پاتس "Vagablogging.net" است و تو سفرهای خود درون luxagraf.net می نویسد.

 


هتل گلدن پارک تکسیم بسفر استانبول
نوشته شده در چهارشنبه 22 فروردين 1397ساعت 13:27 توسط تور2018|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ