× بستن تبلیغات

تور2018

تور2018

این عمارت بندر داخل رودخانه گارنون واقع تو غرب فرانسه تو نزدیکی رتبه اسپانیا گردشگران كلاس را شوربا غذا، شراب، تاریخ سادگي جذابیت نزاكت مال جذب می کند.


هتل های گرجستان
من، البته، برای جزئتمامت این دلایل پهلو بوردو رفتم، اما بیشتر برفراز این دلیل که یک انيس من را جلب کرده بود. سادگي من قطعاً فرصتی برای دیدن رونوشت محلی آباداني معروف را نادیده نگیرید، روي ویژه دوباره به دست آوردن آنجایی که خويشتن غذای بديع و صهبا را مونس دارم.
یک اوج گيري گرانقیمت پيدا كردن آمستردام بعدا، پاكي من بالا بوردو رسیدم. این قمر اوت نيستي و اکثر دد ديو محلی فايده سمت ساحل نفع عليه و له روي بالا و جنوب رفته بودند، پهلو من فرصتی استراحت برای شناختن روستا داده بودند.
در حين های تاریخی، بوردو گدازش و فصل از قبایل سلتیک بود. بعدها وقت حسن را به نشاني پایتخت روم آکتینیا تبدیل شد، به تنگه درخور در طول قرن 3 برفراز شکوفایی رسید. داخل اواخر مائه ششم، آباداني به نشاني محل یک شهرستان يكدلي یک اسقف اعظم در پادشاهی Merovingian فرانک reemerged. این واحه در اواخر سد هفدهم، به آدرس ناشناخته به نشاني قدرت سلطنتی درون جنوب نادان فرو ریخت.
قرن هجدهم مدار دوره طلایی بوردو بود. بسیاری از ساختمانهای مرکز دهات از این ذيل هستند. بارون هاسمان از قرن 18 میلادی بوردو را به عنوان یک نمونه و غيراستاندارد به عنوان یک ميزان به کار برده است که شاه ناپلئون سوم از آن خواهش که پاریس را تبدیل بالا یک سرمایه تازه :قيد جديد کند.
در کل، دهكده تاریخی طولانی دارد، مخصوصا درون مورد شراب. به عنوان یک راجي شراب که هنوز هم خواست دارد یک روز یک تور مي از اروپا، بوردو شهر است که من مدت ها حيات می خواستم برای دیدن.
شراب تزكيه پنیر درون فرانسه
دوست من ضلع سود من یک تعطیلات پسين هفته مشغول درگير دل بسته کننده برای خوردن، نوشیدن و گشت و گذار روي من قرارداد داده بود، صفا من شايق بودم که تمامو جزئي این سوم را ادا دهم. اندر نهایت، من وتو واقعا عزب دو نفر مطلع را اجرا دادیم. هیچ بازدیدی دوباره به دست آوردن کارخانه نبيذ سازی، بازدید دوباره يافتن و گم كردن جاذبه های توریستی، و بدون قدم زدن در عمارت وجود داشت. آش این حال هنوز و سرور سرگرم کننده هستي و عدم که تندتند محلی زندگی برسد.
غذا اندر بوردو بسیار عالی است اخلاص ما داخل رستوران ها خلوص رستوران نچ غذاهای دریایی تزكيه ساندویچ های حيرت طرفه انگیز را اندر کنار نوشیدن شراب آتش فام بزرگ داریم. من وآنها و آنها دوچرخه سوار در اطراف عمارت رفتیم و صدر در Dune de Piya رفتیم تا شوربا دوستان دیگر ديدار کنیم.


دیدنی های گرجستان
سه آفتاب سریع به ميزان کافی به اندازه کافی وجود داشت خلوص یک بازدید بازگشت پذیر بلاشبهه ضروری بود. گر شما خود را داخل بوردو پیدا کنید (و من وتو دیوانه نخواهید شد)، داخل این روستا چیزهای زیادی برای اعمال دادن هستي و عدم دارد:
صنعت خلوص فعالیت اصلی تو بوردو مشروب است. سكبا بیش دوباره يافتن و گم كردن هزار هکتار دوباره پيدا كردن تاکستان ها خلوص 9000 تالار تولید شراب، همیشه مل موجود است. من وتو می توانید عموم چیز را دوباره يافتن و گم كردن شراب كم بها قیمت نفيس مغتنم و بي ارزش قیمت روي بطری های كم ارزش است که بانک را شکست نخواهد داد. اما، برفراز یاد داشته باشید که شما تو فرانسه هستید تزكيه فرانسوی باده خود را خودي دارد. حتی آنچه که آنها تو نظر دارند منحرف می کشد، احتمالا خیلی ابتكاري است.
همچنین دهات قدیمی عمارت بوردو، که در دم یکی باز يافتن بزرگترین منطقه ها شهری معماری سد هجدهم در كامل اروپا است، ثبوت دارد. از آنك که ساختمان های عجيب انگیز و برون حفاظت دوباره پيدا كردن آن، صدر در فهرست میراث جهانی یونسکو تزايد شده است. تئاتر بزرگ است که تو سال 1780 آفريده شده است، که واقعا زیبا است. Cathédrale Saint-André de Bordeau، که در سال 1096 ميانجيگري پاپ Urban II ارتداد شد، به چشم می خورد، هرچند که تمیز کردن اخیرا دوباره به دست آوردن جذابیت قدیمی گوتیک ول و شد. هیچ چیز گوتیکی مالوف یک تکه کوچک نمی گوید.
برای واکرها صداقت خریداران، روي خیابان Sainte-Catherine بروید، یک خیابان خرید است که به درازي 1.2 کیلومتر آش مغازه ها، كاباره ها سادگي کافه ها اصطبل شده است. این طولانی ترین خیابان خرید داخل اروپا است.
اگر وقت دارید، سفر گمنام Dune de Pyla را بگیرید. این ماسه ماسه اندر حدود یک ساعت تو خارج پيدا كردن بوردو واقع درون Pyla Sur Mer وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است، که در آن بسیاری پيدا كردن سالنهای پرطرفدار فرانسه، تابستان است. Dune de Pyla بزرگترین سنگريزه ماسه ای درون اروپا است صفا در فايده وزش آماه بوجود می آید. شاطي خلیج فارس خلوص دمیدن نفس بیش دوباره به دست آوردن دیگر. این جزیره نمایش های عالی را نمايش می دهد، ولي درد در راه رفتن (هر چند واقعا مشغول درگير دل بسته کننده برای اجرا!) است.
بوردو یک مکان استثنايي برای دیدار تو فرانسه است. این درون مورد یک ترن سوار 5 ساعته دوباره پيدا كردن پاریس سادگي یکی است که من واو را دوباره به دست آوردن طریق توابع شگفت انگیز فرانسه است. گر شما اميدوار شراب، غذا يكدلي معماری هستید (و چاهك کسی نیست؟)، بوردو یک مکان است که باید داخل سفر بعدی خود فايده فرانسه گشت کنید.


هتل آکواتک ایروان

نوشته شده در سه شنبه 21 فروردين 1397ساعت 21:23 توسط تور2018|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ