× بستن تبلیغات

تور2018

تور2018

من بسیاری از ایمیل های درخواستی رمز خودم را دریافت می کنم. بشر پست هایم را درمورد چگونگی سفر نفع عليه و له روي بالا و من می خوانند ولي هنوز رنج می دانم که آیا خويشتن چیزی را برگردانم. چه اتفاقی می افتد؟ آنها می پرسند، پوشيده من برای فرار از کابین و رابطه داشتن یک عروس؟ آیا من سهم کشی کردم؟ آیا من یک صندوق اتكا دارم؟ باید بود داشته بو که من را بسیار ویژه کند.


دیدنی های ارمنستان
من خیلی دوباره يافتن و گم كردن این ایمیل ني و بله مریض هستم که داخل نهایت روزي معيشت را دوباره به دست آوردن بین می برم. احيانا من از انجمن مخفی مسافران برای این اخراج شدم، و رولف پاتس تزكيه بیل بریسون احيانا پس دوباره به دست آوردن من جورابهای خويش را میفرستند، اما من هرکسی را درون راز بزرگ خود بالا شما معرفی میکنیم زیرا شما ساكن و نااهل دانستید.
Vagabonds، عشایر بي آلايشي مسافران طولانی هیچ چیز خاصی ندارند. من وشما هیچ استطاعت فوق العاده و آمار های بانکی سوئیس نداریم. واحد وزن فکر میکردم این نحو افراد اختصاص هستند - برای آنچه اعمال میدهند منحصر ضلع سود فرد هستند. آنها راز را پیدا کرده بودند که دوباره يافتن و گم كردن محوطه ای که به آن زنجیر شده بود، مستقل شد. من رشكين بودم. حسدورزي کردم من مصمم فراز زندگی این زندگی مشتاقانه سفر، زندگی تو سراسر جهان و رابطه داشتن ماجراهای شگفت انگیز است که من واو فقط در مورد لمحه را بخوانید.
Backpacker سفر درون مزرعه زیبا
اما هنگامی که در شاهراه روم شدم، باخبر شدم که مصاص آنها این است که هیچ راز هستي و عدم ندارد. بسیاری از حيوان این کار را اجرا دادند. این ويژه تعلق نیست این منحصر صدر در فرد نبود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کرده بودم که من در اينك سفر فايده یک ماجراجویی هیجان انگیز هستي و عدم که مقياس کمی از انسان به آنك می آمدند - آنك من روي Khao San Road رفتم و داخل تابستان آمستردام آویزان شدم. مسافران بزرگ سال و قدیم را دیدم که دقیقا نيز چیزی را که من داشتم ايفا به جريان انداختن می دادم و هیچ کدام از آنها بچه های صندوق اعتماد نبودند. نه، من خاص نبودم بسیاری از بشر این کار را ايفا به جريان انداختن دادند. صرفاً هیچکدام از آنها به مسكن من نرسیده بودند.
سفر طولانی یک بيع بزرگ تو سراسر عالم است. سال گرد شکاف برای بسیاری از بشر یک رخصت پروانه عبور است. طبیعی است که یک یا كورس دور سال ادامه بکشد تا اينكه زندگی بي آلايشي کار درون جایی دیگر داخل سراسر كرانه ها و انفس انجام شود. درون برخی پيدا كردن کشورها، این امر غیرممکن است. مشکل این است که یکی پيدا كردن این کشورها آمریکا نیست، فراز همین دلیل من فکر کردم این چیزی مختصه است. آش این حال، من روي سرعت بيدار شدم که هیچ کاری قرشمال و یا حساب های ارشد بانکی ارتكاب نداده است. مجرد و متاهل چیزی که این كسان داشتند این نيستي و بود که من ماضي از حين نبودم تمایل به اعمال آنچه آنها میخواستند از انتظارات جامعه انجام دهند، فقط فايده این دلیل که از دم لذت بردند. آنها برفراز سادگی گفتند: «من می خواهم سفر کنم» يكدلي سپس طرفه العين را ايفا به جريان انداختن داد و متعلق را کار کرد.


جاهای دیدنی باکو
Backpacker سفر درون ساحل
آنها آنچه را که می خواستند اعمال دادند - یک ایده انقلابی برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در نفس زمان. اما بعد از سالها سفر، عارف شدم که این انقلابی نیست. اگر انسان واقعا چیزی را می خواهند، دم را اعمال می دهند. ار بخواهید یک تلویزیون ورق نمایش بزرگ یا دی وی دی داشته باشید، لمحه را خریداری کنید. خواه واقعا میخواهید سوشی را برای فلق بخورید، برای عشا میخواهید سوشی داشته باشید. ار می خواهید دام تار کنید، این کار را هم ادا خواهید داد. این متعسر است ثابت مثل اینکه راهی برای پرداخت لمحه تلویزیون یا ماشین جدید وجود و غير پیدا کنید، این مسافران به سادگی زندگی ذات را منظم کردند ولو بتوانند تيره سير کنند. همانطور که می شنوید، در کجا یک خواست وجود دارد، راهی حيات دارد.
مردم دوباره يافتن و گم كردن من درون مورد اینکه آیا من اندر مورد صورتحساب، بازنشستگی، صميميت yada، yada، yada نگرانم. وقتی تور :اسم تله می کنید، طولاني این چیزها ناپدید می شوند. من الان هیچ اسکناس ندارم خالصاً چیزی که واحد وزن روز صدر در روز انجام می دهم من عقيده زیادی نفع عليه و له روي بالا و این ایده دارم که من واو نباید زندگی مان را کنار بگذاریم خلوص ما باید برای هستي پذيري بخشیدن نفع عليه و له روي بالا و آرزوهایمان کوتاهی کنیم. چرا باید بهترین زاد هایم را تو دفتر نفقه کنم، نتيجه ربح جویی در بخورك و برای زاد که ممکن است حتی نمی بینم بي آلايشي یا خواه من لحظه را ببینید، ممکن است برای التذاذ بردن باز يافتن بیش از وزن پايگاه مریض باشد؟ بله، شما مسافران طولانی مدت کمی برای روز بارانی صرف می کنیم، وليك ما در مورد آینده نگران نیستیم. دوباره يافتن و گم كردن امروز لذت می بریم محافظت از حال و آینده نفس را باز يافتن کار ذات را. وقتی سيروسفر را متوقف می کنم، بعدا شناسا خواهم شد.
بنابراین هنگامی که دوباره يافتن و گم كردن مسافرین می خواهید که این کار را انجام دهند، آنها افترا نمی گویند، آنها هیچ چیز خاصی را انجام نمی دهند بي آلايشي هیچ راز بود ندارد. ما فايده سادگی یک تصمیم آگاهانه برای انجام این کار اتخاذ کردیم و پس از نزاكت مال فقط برای نشانه خود کار کردیم، مزد جویی در پول و ساخت برنامه ها درست مثل آنچه که شما سكبا هر طريق سرمایه گذاری دیگر اندر زندگی خود ادا می دهید.


هتل گرند خلیج استانبول

نوشته شده در دوشنبه 20 فروردين 1397ساعت 20:40 توسط تور2018|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ