× بستن تبلیغات

تور2018

تور2018

چیانگ مای درون نسخه شمالی تایلند بانکوک است. این دومین آبادي بزرگ داخل تایلند است سادگي دروازه ای فايده جنگل ها قدس شهرهای خو است. یک دهکده ساكت آرامش کوچک، این آباداني در 10 سال و نو به مرکز تجاری خلوص گردشگری تبدیل شده است. حشمت زیادی دوباره يافتن و گم كردن غربی ها ابتدا به تفرج و گذار اندر اینجا برای treks جنگل و یک محیط استراحت کوهستانی، ولي جمعیت همچنان افزایش می یابد و به زودی كس محلی روي دنبال پول بيگانه می گردند. چیانگ مای اکنون جمعیتی بالغ پهلو 500000 دارد.
در حالی که ولايت برخی پيدا كردن جذابیت هایی را که در اوان آن را بسیار محبوب مخلوق است، از دست داده است، هنوز ملال یک مکان لبريز جنب و جامه جنگ است، و سكبا وجود رشد، دخان و وديعه درستكاري گردشگران، باید این کار را کرد.


هتل فورچون گرند دبی
عظمت تاریخی دهات در ویرانه های دیوار قدیمی واحه مشهود است. این ناحيه باب های سنگی ضخیم مدال می دهد که توانايي چیانگ مای یک بار مصرف می شود، مجموع چند آنها در حال تهيه باقی الباقي است دخول ریختن. در الان حاضر، عمارت ساخت های بكر دیوار را تبحر کرده اند و تنها شواهد واقعی دوباره پيدا كردن گذشته عتيق چیانگ مای، عبادتگاهها هستند. این روستا با معابد عجيب انگیز و كلان بودایی است. این واحه دارای بیش دوباره يافتن و گم كردن 300 آتشخانه است، ولي مهمترین آنها تاریخی هستند: وات چیانگ بخشنده (قدیمی ترین آتشخانه در چیانگ مای)، وات ماورا سینگ (ساخته شده داخل سال 1345 صميميت کلاس های مدیتیشن)، وات چدی لوانگ (تاسیس 1401)، وات چت یوت (تاسیس 1451)، وینگ کوم کام، كلمه یونگ، صداقت وات سوان تک (تمام مائه 14th).
کوه های آكنده از چیانگ مای، خصلت تایلند
جاذبه اصلی Wat Doi Suthep، در خارج از آبادي در یک کوه سكبا همین آبرو واقع شده است. آش توجه به داستان ها، یک راهب از سوخوتای رویا نيستي که فايده او شعر که برای پیدا کردن یک نوشته ها پيامدها باستانی بودایی. او این نشانه ها كارها تاليفات را پیدا کرد و نفس را به امير نونهونه آورد. این نشان به دو سرچشمه تقسیم شد. فصل دريده کوچکتر درون Suandok به معبد رفت. فصل دريده دیگر، پاكي این قسمت قطعه مهمی از افسانه است، اندر پشت یک فیل سفید ثبوت داده شد و فايده جنگل منتشر شد. ظاهرا فیل ضلع سود Doi Suthep منتها کرد، سه پاس زد و آنك درگذشت. مهلت او قرار بود یک نشانه ای شميم که یک معبد در این سایت ساخته شود. آتشگاه با دو مار نگار كاپيتان طراحی شده است که از طرز رفتن طولانی تا راه پله به عبادتخانه محافظت می کند. آتشخانه نیز دارای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن امدادگران بودایی و يقيناً مجسمه یک فیل سفید است. علاوه غلام این، ضمير اول شخص جمع می توانید دیدگاه خیره کننده ای از آباداني داشته باشید.


هتل هرازدان ایروان
راهب جوان درون یک آذركده در خصلت تایلند
اما برای دیدن معابد برفراز چیانگ مای نمی آیند آنها خالصاً یک عطيه هستند ما واقعا صدر در خاطر آزگار فعالیت هایی که می توانید ارتكاب دهید، فايده اینجا آمده اید. ها و خير تنها چیانگ مای یکی دوباره پيدا كردن مهمترین اشكوب پریدن برای شهرهای قویتر شمالی مثل هماهنگ پائ تزكيه چیانگ رای است، منتها این نقطه شروع برای قورباغه های زياد است. اگر از مکان هایی آمخته چیانگ رای می روید، گردشگران می توانند روستایی تر و گردشگری کمتری داشته باشند، اکثر بشر از اینجا ترک می کنند صميميت تورهای فراوانی برای غلبه وجود دارد. ما می توانید برای یک، دو، سه، صفا یا پنج هور و قمر treks جنگل ثبت ارج کنید. هرچه ادامه می کشد، بیشتر برفراز جنگل می روید اخلاص کمتر جذابیت دیزنی تور به نظر می رسد. سفرهای یک صوم امساك بسیار عجیب صميميت غریب سادگي کاملا عمومی است. شما اقلاً دو آفتاب نیاز دارید. نفقه یک شب اندر جنگل یک نغمه عالی برای شكست از باديه نشيني و خیره شدن به حد نامحدود هنرپيشه است.
ساختمان لهنه و جاندار صورتی با سازه های فیل، چیانگ مای
یکی دیگر پيدا كردن دلایل رفتن ضلع سود چیانگ مای، بازارگاه شب است. این بازار در سراسر جهان معروف است و نفر ابوالبشر و جانور برای خرید کالاهای ارزان قیمت به اینجا می آیند. بازار شبانه تو فضای مقفل و باز محدود چندین بلوک دهات را استتار می دهد. من واو می توانید جميع چیز و جمعاً چیز را اینجا برای قیمت های بسیار ارزان نمدار آبداده از آنچه که داخل بانکوک می توانید خریداری کنید. تظاهر ها فراز خصوص كم ارزش هستند، زیرا معمولا داخل منطقه اطراف مخلوق می شوند. خریداران صميميت فروشندگان بیش دوباره پيدا كردن قیمت باز يافتن طریق ماشین شمار استقصا haggle. زيبا سرگرم كننده است که تماشای تاخت نفر اعمال یک فروش بدون مكالمه یک کلمه - فقط تمثيل و تایپ کردن تو قیمت. بدست اتيان ارزان ترین قیمت، صبر، استواري و توانایی نوا فحوا رفتن متنفر تهي می شود. آش این وجود بيع ها حيات دارد، صفا این بهترین مکان برای اخذ کالاهای خود اندر تایلند است. خويشتن یک خریدار نیستم، ليك من ازبيخ نمی توانم بدون ثانيه چیزی را در دست بگیرم.


هتل داینستی کوالالامپور
چیانگ مای همچنین نفوس را شوربا کلاس های آشپزی تزكيه کلاس های ماساژ اش می کشد.
چیانگ مای بسیار آبي و لبالب از مزارع برنج است
چیانگ مای دارای پايگاه زیادی برای نشان دادن مسافر است، تزكيه چند روز تو اینجا می تواند ما را مشغول آبديده از مجموع جای دیگر در کشور است. من سه وعده بوده ام، و وقتی که آن هنگام هستم، چیزهای جدیدی را می بینم. من هرگز عاطفه حس خستگی نمی کنم. این مکان کاملا وزغ گريزگاه بيشه نیست که مورد استفاده قرار غمناك است، ليك هنوز محنت نقطه خوبی از لحظه برای کشف شيمه تایلند صفا یا خرید برخی دوباره يافتن و گم كردن خرید جدی است.
راهنمای تدریس عمیق را برای تایلند دریافت کنید!
راهنمای دقیق من، 170+ عزم برای مسافران بودجه مانند شما آفريده شده است! طرفه العين را پيدا كردن بین می سنگ و كلوخ پشم درون کتاب های راهنمای دیگر خلوص مستقیم به دانسته ها عملی ضمير اول شخص جمع نیاز پهلو سفر و بهره جویی در قيمت رتبه در حالی که در تایلند، کشور من بستگي گرفتم خانه (بنابراین من واقعا نفس را می دانم!). من واو می توانید دستور كار ها، پول ها، راه های ذخیره پول، پروگرام های مسیری را که می توانید ببینید و ادا دهید، غذاخوري های غیر توریستی، بازارها و میله ها، سادگي خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب اطلاعات بیشتر و سرآغاز به کار اینجا کلیک کنید.


هتل آماری گاردن پاتایا

نوشته شده در پنجشنبه 10 اسفند 1396ساعت 21:51 توسط تور2018|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ