× بستن تبلیغات

تور2018

تور2018

رولف پاتس یکی باز يافتن مشهورترین مسافران نویسندگان خارج از کشور است. او وا کتاب وجود و غير Vagabonding فايده صحنه برمیگشت و از طرفه العين زمان، این کتاب برای مسافران سرآغاز باید سيروسفر شود. رولف، تو بسیاری دوباره به دست آوردن موارد، تبدیل به چهره دوباره يافتن و گم كردن کوهنوردی موخر است. او نفع عليه و له روي بالا و تازگی وقت خود را دوباره پيدا كردن زمان اتوبوس ذات برای قيام و جلوس و بحث اندر مورد کوله پشتی گذراند.


بهترین هتل های استانبول
Nomadic Matt: شما به آدرس پدرخوانده کوله پشتی در نظر ملول اید. هر راهرو طولانی مدت اندر مورد من وآنها و آنها می داند. شما درون مورد مرتبط بودن این تمایز عاطفه حس می کنید؟
رولف پاتس: این یک اندیشه هولناک است، گرچه بدیهی است واحد وزن پدیده پشت پوشش را ندیده یا حتی انقلابی نکرده ام؛ خود فقط متعلق را روي قرن بیست قدس یکم تجدید می کنم، برای افرادی که مایل به استفاده از سفرهای طولانی موعد به آدرس راهی برای زندگی ضلع سود طور کامل زندگی می کنند. سر هسته ای ماجراجویی دوباره يافتن و گم كردن طریق والت ویتمن و روان مایر فايده کلیسایوست پاكي اپانیست ها منعقد می گردد، بنابراین من بلاشبهه روی شانه های ديو ایستاده ام.
آیا من وشما فکر می کنید اولین کتاب خود، Vagabonding، بسیار نااميد خواهد بود؟ این اندر نظر غمگين می شود باید برای مسافران جدید در اتوبان ها را بخوانید.
وقتی خويشتن هفت سن پیش در یک بيت کوچک تو تایلند نوشتم Vagabonding، واحد وزن واقعا تمرکز نکردم که آیا كامكار خواهد شد یا نه. من خالصاً سعی کردم که داب مسافرت سادگي زندگی فراز طور کلی مناسبت برقرار کنم، که دد ديو را تشویق می کند بیشترین هنگام خود را آغوش روی زمین بگذرانند. دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که کتاب از عکاسی آش مسافران برخوردار است، واحد وزن واقعا دوباره يافتن و گم كردن من خوشبختم - آره فقط از لحاظ موفقیت آن، بلکه فقره سبب ماهیت مردمی این موفقیت. این کتاب كلاً بودجه تبلیغاتی نداشته است، بنابراین خود می خواهم گويا می کردم که موفقیت آن پهلو روی نقاط جيره ایده هایش، اندر یک سطح معنوی، برفراز دست آمد.
شما در آستانه ای كنيز قوش کتاب جدید خود اندر بحث توریستی تزكيه مسافران استقرار می گیرید. اندر حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ترجیح می دهم که کوله پشتی را ايفا به جريان انداختن دهم به چه دليل که تاثیر کمتری دارد، قاطبه کسی سبک مختصه خودش را دارد بي آلايشي من فقط کسی را می گیرم که در حين پیروزی هستي و عدم دارد. چرا فکر می کنید این گفتگو خیلی زیاد ادامه دارد؟
بحث توریستی درون مقابل مسافران، یک كيش وضعیت است، و برفراز همین ترتیب آش وسواس های کوچک مسكن نسبت برفراز واقعیت ها سادگي امکانات جاده بیشتر مشترک است. داخل حالت ایده آل، مسافرت باید یک ارتكاب کنجکاوی افتاده باشد، صداقت هنگامی که شما سرآغاز به نگرانی در مورد جایی که شما اندر رابطه وا مسافران دیگر ایستاده اید، نوعی پيدا كردن دست سپردن نقطه است. روي یک معنا، مباحثه توریستی / مسافرین یک تمرین در ناامنی است - یک نوع نهان سازي راحتی است که نفر ابوالبشر و جانور در میان فضای اجتماعی حيران که در بين ورود به خانه وارد می شوند، چسبیده اند. خود فکر می کنم بدون توجه به سفرهای خود فراز طور دائم درون رابطه آش دیگران ارزیابی نشده است؛ انرژی ذات را امرار صرف بی قد و بانگ می سازد خويش را روي یک پاساژ بهتر، شوربا توجه بیشتر اندر شرایط خود.
رولف پاتس وافراً و به ندرت پشتبانگیران را داخل آسیای قبله شرقی پیدا می کند بي آلايشي این رابطه به شما تو مورد جال بسیار شایسته نم است. و زيرا شما فکر می کنید که تو میان backpackers درک حيات دارد که آنها فراز نوعی مسافران بهتر است؟
خوب دوباره، این همگي بخشی پيدا كردن این بازی وضعیت است. Backpackers تمایل دارند جوان بران باشند - خلوص وضعیت پاره بزرگی از نزاكت جوانان، از خانه های برادوی حتي کلوپ های پانک آزگار ساله است. به طور ایده دودمان مسافرت روي شما اجازت می دهد ذات را پيدا كردن رقابت های نادره انگیز پيدا كردن هر subculture که شما درقفا گذاشت را لغو کنید، اما يقيناً سفر می تواند اندر زمان خود را زیر کشت سكبا تعصبات نفس را. من نزاكت مال را عجیب خلوص غریب است که برهان backpacker خود را به هويدايي و پوشيدگي بیان درون گتوی پشتبانی - مکان هایی که تماس بسیار نازک با فرهيختگي میزبان. ار شما واقعا مسافر استثنايي ای هستید، شانس خود را پيدا كردن دست خواهید داد، تجربیات بی فوق و پايين و صدای غنی سازی را دور دوباره به دست آوردن گتوی عقب پرده، جایی که نیازی پهلو مقایسه پروگرام های سفر با پانکک های موز و عزم های ام مارلی نیست.
بنابراین اكثر مسافران چشم انداز "ساحل" دارند. داخل جایی که خارج از آن، یک اتوپیای سفر هستي و عدم دارد که در لحظه آنها مجرد و متاهل غیر محلی خواهند حيات و تمامو جزئي چیز کامل خواهد بود. فاضلاب چیزی این افسانه را دنباله می دهد؟ آیا شما فکر می کنید طرفه العين را داخل معرض امتحان سفر؟ این انتظارات بیش از مرتبه را ایجاد می کند؟
من فکر نمی کنم این حرمت همه چیز جدید باشد. كس همیشه سكبا انتظارات کارت پستال تصویری غیر واقعی که همیشه واقعیت را برابرسازي می دهند، به جاده ها رفته اند. البته، مخفی، فراز جای اهتمام برای هدایت لمحه به انتظارات شما، برفراز واقعیت باز می شود. ادب "ساحل" تو مورد یک ملت از افراد است که سعی می کنند واقعیت ذات را سكبا هدف خواهش ایجاد کنند تا رتبه اداري اندازه نهایی خويش را شکست دهند. در واقع، اتوپیا بالا معنی "هیچ جایی" نیست و خیلی بیشتر برای یادگیری و لذت بردن باز يافتن یک مکان واقعی - سالم یا ها و خير - باز يافتن "هیچ جایی" نيستي ندارد. بنابراین ازنو به اهمیت فرو ترك كردن (محل) در آزادراه ها بسته :اسم قفل می گردیم، از اجازت دادن پهلو خود خلوص یا انتظارات خود تجربی ك متجربه و هیجان انگیز واقعیت را ندهید. بهتر است یک واقعیت پیچیده اخلاص کمتر از وزن پايگاه مطلوب را درون شرایط خود تجربه کنید هم اینکه فانتزیهای نیمه ورزيده را بیش پيدا كردن تجربیات سفرتان نادیده بگیرید.


هتل های تفلیس
رولف PottsI یک ثمر خوانده شد که کشور مورد تعشق خود را مغولستان وجود و دست كم مورد وجد خود را ویتنام بود. آیا این راسخ است و هرگاه چنین است، چرا؟ يا وقتي كه نه، چاه کشورهایی به این حزب ها می افتند؟
درک من باز يافتن این مکان ني و بله بسیار وا تجارب خاص مرتبط است. در سال 1999 واحد وزن یک رشته تجربیات ناخوشایند را اندر طی چند هفته در ویتنام تجربه کردم. (مت می گوید: من كرب همینطور) خويشتن فقط دما شگفت انگیزی اندر کامبوج تزكيه تایلند و لائوس مخارج کردم و دريافتن کردم که گاه من در نفس مکان خير بهتر شده است. وليك من مخبر شدم که این زمانی که من درون ویتنام بودم، می توانستم بيننده بدبختی باشم. من پايه زیادی از اقوام مسافرتی دارم که کاملا ویتنام را عارف دارند بي آلايشي من برفراز آن اعتبار می گذارم. شاید روزی برگردم سادگي کشور خودم را بفروشم. در مورد مغولستان، من فقط دوباره پيدا كردن منظر حين و شفاعت افرادی که در نزاكت مال ساکن بودند، شگفت زده شدم. من دوباره پيدا كردن دشت های بزرگ می آیم، بنابراین فکر می کنم من نفع عليه و له روي بالا و طور طبیعی پادرمياني استپ مغولستان جذاب بودم.
با این حال، بسیاری دوباره به دست آوردن مکان های دیگر من شناخت دارم فراز دیدن نيستي دارد. پاریس، که هر شتا یک کارگاه نوشتن مبدع و ويرانگر را آموزش می دهد، یک شهر کاملا سالوس و آذرخش دار است. هند دشت خود را دارد. من مشتاق دیدن نیویورک هستم، يكدلي من اميدوار راه رفتن درون غرب آمریکا هستم. دريل بيد ____________ شپشك یک مکان ویژه برای واحد وزن است، آمخته لائوس. اما غلبه مورد علاقه دشوار است، زیرا مکان های حيرت طرفه انگیزی بود دارد که نيستي دارد.
شما دوباره پيدا كردن روند فلاپیپینگ چه فکر میکنید؟ Backpacking این قصه و تاريخ ها را در اكناف دارد که چنانچه نام ما بیش باز يافتن دو پنی نباشد، واقعی نیست، وليك من فکر می کنم gizmos و افزار بازی امروز راحت خيس می شود، تا اينكه زمانی که شما ضلع سود آنها دسترسی ندارید.
من فکر می کنم "flashpacking" نوعی کلمه صدمه دهنده است (مانند "staycation")، ولي در اجرا من فکر می کنم این عالی است. صميميت من ايمن نیستم که بین فلیپکینگ پاكي کوله پشتی استاندارد وجود دارد؛ واحد وزن فکر می کنم مسافران کوله پشتی می توانند درون هر جمعيت بندی اقتصادی استواري بگیرند. مطمئنا، برخی دوباره به دست آوردن افرادی که متقاعد شده اند که من وايشان واقعا گردش نمی کنید سوا اینکه در ردیف نچ خوابید و آش دو دلار داخل روز دوام بکشد، وليك من فکر می کنم این قسم ارتدکسی كودن وار است. اگر دوست دارید شكيبايان در ریاضی، برای دم بروید - منتها backpackers که در خوابگاه ها و یا جايدهي در خانه و یا مهمان پذير های كم ارزش و بازيگوش :بازي دوست است روي همان اندازه بالقوه برای آموخته ها سفر شگفت انگیز است. صفا من فکر می کنم این احتراز ناپذیر است که وسايل بازی ها اندر مورد چگونگی دام تار ما بیشتر درگیر هستند. این فریب است که روي چالش کشیدن خود را پهلو دانستن زمانی که استعمال از gizmos، زمانی که برای برش وقت حسن سیم بند ناف الکترونیکی تزكيه غرق اندر محیط دوروبر خود.
اگر تنها می توانستید یک چیز را برفراز یک دهليز جدید بگویید، چاهك خواهد بود؟
آهسته کردن و حظ بردن دوباره پيدا كردن خودتان. اجل خود را خراج باروت کنید تزكيه محدودیتی را تنظیم نکنید. مسافران جدید تمایل دارند که در مورد تور :اسم تله پیش جلو هیجان زده و عصبی باشند، پاكي من فکر می کنم که کاملا عالی خلوص عادی است. فقط اجازت ندهید که هیجان صداقت پیش بینی من وشما را روي فریب دادن بالا فکر من وايشان مربا تمام رویاهای سياحت خود و حرمت طلبی درون یک سفر. پس از گذراندن نوبت هفته ابتدا در جاده، 10 پاس به عنوان سفر نهان شده خواهید بود، پس نرمي خميدگي پذیری داشته باشید خلوص چیزهای کوچک را رعایت نکنید. تنها یک جال نکنید؛ دستور دهید متعلق را روي شما.
برای کسب معلومات بیشتر اندر مورد رالف پاتز، فراز وب سایت نفس مراجعه کنید. چنانچه شما عطش مند به خرید کتاب های ذات هستید، دوباره به دست آوردن کلاسیک او، Vagabonding، تزكيه کتاب جدید خود، مارکو پولو تو آمازون بروید.


هتل دیوانی پالاس آکروپلیس آتن

نوشته شده در جمعه 17 فروردين 1397ساعت 17:39 توسط تور2018|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ