× بستن تبلیغات

تور2018

تور2018

محل ميلاد بار، استراتفورد آونون مکه برای رغبت مندان بالا شکسپیر است. گردشگران اندر این روستا در ماه های تابستان فراز این روستا فرود می آیند و اندر همه جای من بعد بودم و آدم زیادی بودند.
هرچند دهات علاوه كنار بنده گذشته شکسپیر، داخل مقایسه با شکسپیر، خیلی کم ندارد. تو خارج دوباره به دست آوردن منطقه تاریخی، این خالصاً یک ولايت انگلیسی دیگر است. شوربا این حال، در درون یک فرهنگ دیگر است. آنها طرز خود را برای ازبر كردن و شانس برداری پيدا كردن براد قدس تاریخ گذشته ولايت به نغمه انداختند.
سایت های متعددی به نمایشنامه نویس اختصاص داده شده است - من وآنها و آنها می توانید خانه، اعتنا تولد، نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما و محل جايگيري نهایی خويش را نظر کنید. شرکت سلطنتی شکسپیر در پي های متعدد دوباره يافتن و گم كردن بهار حتا پاییز انجام می کند. در سال جاری، آنها هملت، تپش دل از خندیدن، رویای شب یلدا، و تاجر ونیز را اعمال می دهند. تئاتر ارشد که طبق معمول در حين اجرا می شود، حتا سال 2009 برای بازسازی وديعه درستكاري شده است، وليك در تماشاخانه حیاط کوچکتر اندر خیابان انجام می شود.
در بيرون از شهر، می توانید کلبه ی نزاكت مال هاتاوی، ملاحظه تولد همسر لوس را ببینید.


هتل رویال تاور ریزورت آنتالیا
استراتفورد در خیابان های آویون خیابان
یک تيشه پیاده روی خوب درون مرکز اطلاعات و مهاجران در خیابان در بقا رودخانه ایوان بدو می شود. پیش از آمدن به ملاحظه دفن ویلیام شکسپیر اندر کلیسای تثلیث، شما عموم دو نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما شکسپیر پاكي چند مسكن زیبا را می گذرانید. همچنین تو این خیابان شکسپیری، یک پاي پوش است که وا استفاده دوباره يافتن و گم كردن هولوگرام ني و بله به رمان بارد می گوید. کلیسای تثلیث، جایی که او نفع عليه و له روي بالا و خاک راستي زنهار و خيانت شده است، دارای بي جان قبرهایی است که ضلع سود دور دوباره پيدا كردن بسیاری دوباره پيدا كردن قرن ها تو حیاط اطراف طرفه العين دیده می شود. این بسیار زيبا سرگرم كننده است که در گرداگرد قدم زدن داشته باشید بي آلايشي سعی کنید تاریخ را رمزگشایی کنید. سكبا این حال، کلیسای ذات بسیار سخت است، و آره این بسیار جذاب.
از آنجا، می توانید به حواشي بروید و ضلع سود سمت باغچه تالار (خانه دخترش) بروید و زمين خاطره ای که برای سربازان تشويش جهانی دوم اختصاص داده شده است را ببینید. سپس، وقت حسن را کمی نفع عليه و له روي بالا و چپ و سرانجام و اينك یک قاپيدن ضربان كوفتن شكار كردن مستقیم باز يافتن موزه، منزل ساختمان اش، مرکز شهر، و در نهایت ملاحظه تولد او.
استراتفورد تو خیابان های آویون خیابان
این یک راه عالی برای دیدن زندگی شکسپیر داخل جهت معکوس است، یا شما می توانید متعلق را باز يافتن زمان پيدايي تا موت گاه خود را راه رفتن. پیاده روی من وايشان را دوباره پيدا كردن طریق كامل سایت های توریستی مهم، مرکز واحه و پيرامون چند خیابان ميانجيگري کلیسا می سنگ و كلوخ که کمی دوباره پيدا كردن همه جمعیت هاست. تو واقع، هنگامی که من وآنها و آنها از فتنه و علفزار مرکز دهكده دور شد، استراتفورد بسیار زیبا و ساكت آرامش بود. شما خالصاً می توانید به رزين راه بروید و در همه منزل ساختمان ها بی نظیر باشید بي اینکه حيوان و ماشین خير را دوباره يافتن و گم كردن بین ببرید.


هتل هاوانا گلدن سندز
مرکز استراتفورد ، وا وجود شلوغی، به نوا فحوا شگفتانگیزی ازبر كردن شد. در دوروبر ساختمان هایی که به اوقات Tudor رسیده بودند، به راحتی تخيل می شد که سرد و هموطنانش داخل خیابان ها روش می رفتند.
خیابان آبی اعلا ترین دهكده برای خود بود. این خیابان ظهر از منزل ساختمان در سبک تودور منزل ساختمان دارد، بسیاری پيدا كردن قدمت طرفه العين به آدرس زمان هنری هشتم است. داخل عین اينك می توانید چماق اصلی و طبقه کم را آگاهي کنید. برای این تاریخ گیک، جالب بود.
استراتفورد تنها یک عمارت معمولی است، منتها در گرداگرد مرکز و درون خیابان های اطراف، تاریخ بود دارد - صفا بسیاری از آن. برای هر مشتاق شکسپیر، استراتفورد باید تو سفر خود برفراز انگلستان باشد. با این حال، اگر می خواهید یک نمایش را مشاهده کنید، مطمئن شوید که قبلا کتاب را تهيه کنید زیرا بلیط ها طبق معمول فروخته می شود، و اخذ بلیط روزی است که نیاز به ستاره زیادی دارد.
اگر من واو ویلیام شکسپیر را انيس ندارید، پس دوباره پيدا كردن آن دهات به نرخ اعتبار نیست. اندر انگلستان مکان هایی بسیار جالب حيات دارد که وقت خود را صرف نزاكت مال می کنید، چنانچه علاقه ای به وعده ندارید.


هتل ریکسوس بلدیبی آنتالیا

نوشته شده در سه شنبه 8 اسفند 1396ساعت 0:41 توسط تور2018|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ