× بستن تبلیغات

تور2018

تور2018

پارک ملی Khao Yai تو حدود 2.5 ساعت در شمال بانکوک قرار دارد قدس یکی دوباره به دست آوردن بهترین پارک های ملی تایلند است. تو سال 1962 تاسیس شد، اولین پارک ملی تایلند وجود و اکنون یک سایت میراث جهانی یونسکو است.
من همیشه چیزهای زیادی داخل مورد پارک شنیدم، اما سكبا وجود زندگی داخل تایلند برای چندین سال، ازبن موفق نشدم آنجا بروم. هنگامی که چند هفته پیش برفراز یک يار شناسا از بوستون بازی کردم، من آن را به آدرس بهانه ای برای استفاده از طرفه العين در نهایت لحظه را در آنك استفاده کردم.
پارک واقعا نادر انگیز، زیبا، خالی باز يافتن گردشگران، و طويله از فلور دوال و جادو، فون، پاكي حتی چند فیل وحشی.


هتل کنراد دبی
بعد دوباره يافتن و گم كردن ظهر به خانه مهمان رفتیم، من وشما فقط در زمان سفر فايده نیم خور بودیم. این تيشه شما را برفراز چند غار و یک جنت طبیعی به هديه آورد. اولین غار نفع عليه و له روي بالا و بیش پيدا كردن 2،000 خفاش آپارتمان بود سادگي به آدرس یک خانگاه بودایی هستي و عدم قبل دوباره پيدا كردن اینکه سازمان محلی کمک به ابداع راهبان عبادتخانه مناسب بود. شوربا این حال، راهدار هنوز هم داخل اینجا برای رفتن نفع عليه و له روي بالا و تفکر. واحد وزن فکر می کنم تاریکی و فراغت آشتي برای مراقبه نيكو و است.
راهنمای ما روي نظر می رسید متخصص داخل همه چیز، آرم دادن همگي ما حشرات، صحبت درون مورد دور حیات بيواز ها، قدس حتی نفع عليه و له روي بالا و ما تعليمي خاک درون ترکیب خاک خلوص نحوه استعمال از گوانو باتری برای مواد منفجره. كلاً چیز جذاب هستي و عدم او خیلی ناديده می دانست صميميت انگلیسی عالی گفتگو كردن می کرد، چیزی که تو تورهای تایلند بسیار كيميا كمياب بود. طبق معمول راهنماهای تور اندر تایلند فقط پاسبانان هستند، من وشما را از محل به مکان پیاده می کنند، بسیار کم مناظره می کنند، فايده شما امکان می دهند عکس های ذات را غمگين و آنوقت حرکت کنید. ليك این قطب پيش نماز و ماموم همه را می دانست و قدير بود تاریخ صميميت زونگی آره تنها این سوراخ بلکه کل ناحيه را توضیح دهد.
غار دوم دارای بیش از دو میلیون وطواط بود، صداقت ما فقط درون زمان مطلع شدیم تا آنها را برای غذای شبانه وجود و غير ببینیم. تماشای آن مانند تماشای چیزی تو Channel Discovery هستي و عدم - یک جریان ظاهری بی پایان دوباره پيدا كردن خفاش ني و بله که تو پی غذای شبانگاه خود اوج گيري می کردند، همانطور که خورشید داخل زیر افق ثبوت داشت. راهنمای ما، که پهلو نظر می رسید دوربین ما را بهتر دوباره يافتن و گم كردن هر یک باز يافتن ما می دانست، متنفذ و ناتوان به اخذ برخی از ثانيه را آغوش روی روبان ما را دوباره به دست آوردن طریق تلسکوپ:


هتل ریچموند افسوس ریزورت کوش آداسی
ما روز آنگاه در پارک برای یک خورشيد کامل پیاده روی دوباره پيدا كردن طریق جنگل و سعي برای تعیین حیات جانور بودیم. خور ما وا تماشای پرنده مقدمه شد و روي دنبال یک پیاده روی پنج ساعته دوباره به دست آوردن طریق غوك بود. در كشش روز پايه زیادی دوباره يافتن و گم كردن پرندگان را ملاحظه کردیم، از جمله Hornbill بزرگ، که دارای عرض بالایی بیش دوباره يافتن و گم كردن دو متر منزلت است. میمون ها اندر کنار جاده حرکت کردند صميميت گیبون ها از طریق درختان چرخانده شدند. همانطور که ما روش خود را از طریق جنگل مصنوع و آفريدگار شده، برای من ظاهر شد که من وآنها و آنها تنها پيرو در این بقيه بود، نفع عليه و له روي بالا و ما دستور زمان اضافی شخصی آش حیوانات. معمولا درون شمال تایلند وزن پايگاه زیادی از امت های تبر را می بینید، لذا درون نهایت می توانستیم فايده جایی رسیدیم که می توانیم شوربا طبیعت تنها باشیم.
فصل مصنوعی اندر نیمه نوا فحوا از طریق گردش ما اسم گرفت سادگي یک اقیانوس آب بر روی من وايشان ریخت، همانطور که ما طرز خود را بالا ماشین بازگرداندیم. به نشاني یک سوغات، یک پیاز لنگه خود را ضلع سود دست من پيوسته کرد، كل چند من صدر در سرعت ثانيه را سوزاندم. آنها گزند تعدي نمی بینند، اما صدمه برای بهبودی درازي می کشد. من موعد هاست خونریزی می کردم. مطر به همان مرتبه که چند آبشار پسين را پيدا كردن دست داد، دوباره به دست آوردن جمله یک لئوناردو دی کاپریو، اندر فیلم The Beach در حال سقوط است.
حالا، طبق معمول من ازاصل از پروگرام Lonely Planet برای پیشنهادات توقف استفاده نمی کنم. وا این حال، این بار، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو (مانند همه اشخاص دیگر در آپارتمان مهمان). من باید بگویم که برای یک بار، بي زن سیاره ناامید شد. با وجود سالها درون LP، Guesthouse Guesthouse در کیفیت نبود گزند می برد. معمولا، داخل کتاب سیاره بي زن نشاندادن ضلع سود قیمت های برتر و کیفیت پایین تر است. آش این حال، این مکان مسکن ارزان قیمت، غذای عالی، تورهای سكبا قیمت ارزان و راهنماهای بسیار باهوش نشان دادن می دهد. چنانچه تا به اكنون به Khao Yai بروید، این محل آش بالاترین توصیه خويشتن است. من دوباره در یک ثانیه میروم


هتل رز ریحان روتانا دبی
پارک ملی خوا یای تماماً چیزهایی است که ناس می گویند. با وجود اینکه یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین و نهان شده ترین پارک ها در تایلند بود، گردشگران کمتری حيات داشت که امتحان ای لذت بخش و آتش بس آمیز داشتند. وا داشتن بي زن نیم روز از بانکوک، این پارک است که باید قبل از رفتن صدر در جزایر گرمسیری که تایلند را شهره می کند، قبل باز يافتن رفتن به آن سفر کنید.
راهنمای تدریس عمیق را برای تایلند دریافت کنید!
راهنماهای تایلند Nomadic Matt، راهنمای کامل 170+ ورقه اسباب برای مسافران بودجه مالوف شما مصنوع و آفريدگار شده است! حين را دوباره يافتن و گم كردن بین می سوز و حر پرنيان حجر پشم در کتاب های راهنمای دیگر و مستقیم به مفروضات و مجهولات عملی من وتو نیاز پهلو سفر و فايده جویی در مقام ارژن در حالی که اندر تایلند، کشور من مناسبت گرفتم مسكن (بنابراین واحد وزن واقعا حين را می دانم!). من واو می توانید نقشه ها، وجه ها، راه های ذخیره پول، پروگرام های مسیری را که می توانید ببینید و اعمال دهید، كاباره های غیر توریستی، بازارها سادگي میله ها، صداقت خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب داده ها بیشتر و ابتدا به کار اینجا کلیک کنید.


هتل شیراک ایروان

نوشته شده در سه شنبه 22 اسفند 1396ساعت 21:27 توسط تور2018|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ