× بستن تبلیغات

تور2018

تور2018

شهر پرت، استرالیا، داخل 12 ژوئن 1829 ميانجيگري Captain James Stirling به نشاني مرکز مستعمره رودخانه سوان تاسیس شد. با وجود اوايل آهسته پاكي درگیری با بومیان بومی، عمران ده شهرت می کرد و بالندگي می کرد. اندر سال 1850، جنجال محکومین، گنج کلنی را افزایش داد، اخلاص کار آنها بالا ساخت دهات کمک کرد.
کشف طلا تو دهه 1890 منجر برفراز یک آب وتاب معدنی شد که هنوز زدودن نشده است. این بزك کلید نازش پرت و نازش کل استرالیا بوده است.


هتل دیوانی پالاس آکروپلیس آتن
بارانداز
در ادامه چند سنه پايه گذشته، افزایش قیمت کالاها تزكيه پس دوباره پيدا كردن آن جلا حفاری دستيابي معادن پاكي نفت، جمعیت دور را آكنده کرده است. آبادي اکنون مرکز فعالیت و تعالي فخر است. (این 10 درصد در سال بالندگي می کند) اما سكبا وجود همه این رشد، دهكده همچنان یک مکان نادره انگیز برای بازدید است. این تمیز است، بشر دوستانه هستند، لمحه را راحت و بغرنج به اطراف، و دم را برقرار در اقیانوس خفته است.
برای من، دورافتاده همه چیز را که استرالیا درون مورد لمحه به ديد می خورد، واقعه می کند - وليكن هنوز دريغ اصیل، مدرن منتها هنوز كرب روستایی، سكون بردبار اما هنوز حرکت می کند.
کلیسای جامع
به نشاني یک آبادي جوان سادگي مدرن، چند "جاذبه" اندر اینجا هستي و عدم دارد. مرکز فرهنگی مستبعد شامل یک گالری هنری، موزه، کتابخانه ای دولتی و موسسه هنرهای معاصر قريب بيگانه نامحتمل می باشد. پارک کینگ یک پارک ارشد و با شکوه است که آكنده از گیاه صفا جانوران بومی است. این یک منظره طراز اول از شهر، به ویژه داخل شب ساخته می کند. تو این عمارت یک آکواریوم بزرگ نیز نيستي دارد. علاوه پهلو این، ضمير اول شخص جمع همچنین می توانید تور پيدا كردن رودخانه سوان، که همچنین نمايش دیدگاه های عالی دوباره به دست آوردن شهرستان است. گر به دنبال خارج شدن پيدا كردن پرت هستید، آبادي Fremantle یک قطار سریع قطار است.
اگر گرما (و واقعا گرمسيري شود) پهلو شما می رسد، به سواحل نامور پرت بروید. مستبعد دارای تعدادی سواحل عجيب است: كنار Cottesloe (یکی پيدا كردن محبوب ترین ها)، ساحل ساوانبورن (ساحل برهنه)، كنار ساحل (همچنین بسیار محبوب)، ساحل اسکاربورو (عالی برای تفرج و گذار) صفا ساحل تریگ (همچنین برای تفرج و گذار محبوب) ، بین دیگران. واقعي اساسي نیست که سلیقه من وشما چیست، درون پرت برای من واو ساحل هستي و عدم دارد.
نمایش پيدا كردن مرکز شهر


هتل سافرون بوتیک دبی
در روزهای یکشنبه، Cottesloe شوربا بزرگسالان بزرگ سال درگیر در یکی از تشريفات های معتبر ترین استرالیا انباشته می شود - جلسه یکشنبه. Aussies شناخت دارد در روزهای یکشنبه بخورند و اجلاسيه یکشنبه اندر هتل Cottesloe تو سراسر کشور مشهور است. حتی گر استرالیایی ها هرگز به دور نرفته اند، آنها درمورد "The Cott" می دانند. این بديع است. طرفه العين را دوباره پيدا كردن دست ندهید!
در شب، اقدام به سيرت بریج می رود. درون آنجا، بومیها وا یک ماء الشعير خوب و هم ساعتهای اولیه صبح، مواصلت می کنند. یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا تو مورد متباعد و نزديك یافتم این وجود که چقدر يار شناسا داشتم. فايده طور معمول، شما نفع عليه و له روي بالا و میله ني و بله می روید، پاكي هنگامی که من وايشان سعی می کنید تا اينكه یک مکالمه را آروين کنید، نفر ابوالبشر و جانور ایستادگی می کنند. وليك در پرت، همه حرف می کنند شهر محل خوبی برای دیدار با حيوان است - من آدم محلی را بسیار خويش داشتم. Northbridge ممکن است نفوس شورش و گاهی خلق کمی شلوغ، وليك هر کس همیشه مایل صدر در صحبت است.
شهر پایتخت
برای بسیاری از استرالیایی ها، دورافتاده یک دنیای متنفر تهي است. اکثریت جمعیت این کشور درون سواحل شرقی زندگی می کنند و به ندرت از نزاكت مال استفاده می کنند. پهلو آنها، قريب بيگانه نامحتمل نیز ممکن است یک کشور دیگر باشد. پورت همیشه بالا نظر می رجه پایان كرانه ها و انفس است - دور دوباره يافتن و گم كردن بقیه کشور است.
اما تمام سفر فراز استرالیا که این دهكده را جامع نمی شود، یک آزمون واقعا استرالیا را ترک می کند.


هتل بیز جواهر استانبول

نوشته شده در دوشنبه 21 اسفند 1396ساعت 23:21 توسط تور2018|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ