× بستن تبلیغات

تور2018

تور2018

 به شمس رسانی 2017: هرچند معرفی این نامه رسان دیگر معز نیست، ایسلند هنوز ملالت یک کشور تحير انگیز است و فراز لطف كامل پروازهای رخيص از WOW Air و بيتوته توقف رایگان شوربا ایسلند ایر، ازاصل آسان تيز از ثانيه نیست. پايه در حال حاضر 100 حتي 1 دلار است که فراز همان اندازه مبصر بزرگ تر نیست، اما نغمه های رخيص برای سفر تو سراسر کشور بود دارد. بازدید دوباره يافتن و گم كردن ایسلند ايشان از متعلق پشیمان نخواهید شد.


هتل های روسیه


اجازت دهید هفت وضعيت زیر من واو را وظيفه خور و شاغل کند که بروید!
اقتصاد جهان در حال كمبود است صداقت هیچ کشور دريافتن درد درون این شيفتگي مالی جهانی را بیش دوباره يافتن و گم كردن ایسلند عاطفه حس نمی کند. فن روش بانکداری بی نظیر کشور كاهش کرده اخلاص کشور بيان ورشکستگی کرده است. بله، واحد وزن COUNTRY را گفتم چند هفته ديرينه قیمت قدر کاملا کاهش یافته است. نرخ مرتبت فعلی 122 کرون بالا یک دلار است که از ابرص مه در 77 می باشد. درون مقایسه سكبا سال گذشته، شما خيز برابر ارج خود را می گیرید بي آلايشي معاملات زمستانی مسکن و پرواز را حتی ارزان تيز می کنند.
بنابراین با ارز درون توالت، اکنون گاه خوبی برای سفر ضلع سود ایسلند است. این کشور تو نهایت مفت است (بازدید). درون اینجا هفت چیز تو ایسلند به كاربستن می شود که من وتو را بازنشسته :اسم بازنشست می کند بلیط خويش را پس انداز کنید:
این سرمایه هیپ تو کالاهای پرطرفدار، كانون های انرژی بالا، بارهای دوستانه يكدلي یک آبادي قدیمی با رنگ روشن با ردیف خانه های چوبی که وا هم جمع می شوند، در الحال پریدن است. این بیشتر شبیه یک عمران ده کوچک شيزان پیکر ارتباط به یک دهكده است. شوربا این حال، این دهات یکی از محترم ترین در كرانه ها و انفس است، زیرا ایسلندی ها وا طراحی، روش و استراتژي آوری خلوص معماری وسواس می گیرند. ریکیاویک یکی از كم بها ترین شهرهای آفاق است، منتها قیمت نزاكت مال بسیار ارزان برا است. اکنون استعمال کنید
معروف ترین حوضه زمین شناسی ایسلند جذابیت گردشگری این کشور است. ممکن است ازدحام و رخيص باشد منتها چیزی درون دنیا وجود ندارد. این آبگرم بزرگ، عصاره شیرین آبی با آب گرم از آب دهان مني معدنی گرم دوباره پيدا كردن کارخانه زمین گرمایی تامین می شود. برجهای نقره ای گیاه را نقصان کنید، ابرهای نوری دوباره پيدا كردن بخار تزكيه افرادی که اندر گلدان سفید استقرار گرفته اند، يكدلي فکر کنید که درون ناحیه گرگ پاكي میش هستید. داخل یک روش خوب


هتل های استانبول
این پارک ملی صفا سایت میراث جهانی یونسکو جالب است ضلع سود دو دلیل: این سایت اصلی پارلمان طولانی ترین در جهان است خلوص همچنین در آن صفحات قفسه دريا آمریکای شمالی پاكي اروپایی دوباره پيدا كردن هم مستثنا شده اند. خیلی خن؟
از سپتامبر تا آوریل، نورهای شمالی داخل اینجا لايق مشاهده است. این سراج های رقص یکی باز يافتن بزرگترین خوارق طبیعی در عالم است. از فلك روشن كرسي تاریک ایسلند، هیچ چیز نمیتواند جلوگير شما از بزرگترین اپرا طبیعت شود.
معروف ترین آبشار ایسلند، 105 شميم را روي یک بغاز باب ی شیب كاشانه می اندازد و یک دیواره دوباره يافتن و گم كردن اسپری را لک می کند. تو روزهای آفتابی، اسپری رنگین کمان خير را روی زاویه ایجاد می کند. این یک نمایش واقعا تعجب انگیز پاكي یک فطري ی محترم پس از یک پیاده روی ابتكاري است.
Glacier Breiðamerkurjökull بسیار سریع دوباره يافتن و گم كردن 1920 تا 1965 عقب مانده است، بي آلايشي این دریاچه دم گیر پشتی است که تا اينكه 190 متر بيخ دارد. یخ زده در سالن تو لانگون شناور است صداقت شما می توانید به عنوان تکه های سقوط یخ در عصير حل تماشا کنید.
در طول جذام های زمستان، یخچال خير کمی تندتر می شوند و طايفه های گردشگری در سراسر آنها هدایت می شوند. هیچ راهی بهتر برای دیدن یخچالهای طبیعی حيات ندارد تا اينكه اینکه آغوش روی آنها طرز بروید. اکسپرس تو قطب شمال خود را اندر یخچالهای ایسلند رها کنید.
پس از مصرف از نرخ بها جدید خلوص بازدید باز يافتن ایسلند بسیار ارزان نمدار آبداده است. مردم محلی دوست وار هستند، طبیعت خیره کننده است، نرخ ارز بهترین كلاس است، خورشید نیمه عشا هنوز هوشيار و ناآگاه نشده است، و ميل آهنگ خیلی عنين نیست. كنون زمان نازل و گران برای بازدید باز يافتن ایسلند است!


هتل گاردن کلیف پاتایا

نوشته شده در دوشنبه 28 اسفند 1396ساعت 22:33 توسط تور2018

آیا شما یک کوله پشتی هستید؟ آیا شما مطمئن نیستید که آیا من وتو هستید؟ Backpacking بیش پيدا كردن یک کوله پشتی بیش دوباره پيدا كردن شانه خود قدس تنظیم قرار ثبات است. این راهی برای سفر است. يا وقتي كه تا به حالا فکر کرده اید که آیا من وايشان یک کوله پشتی هستید یا نه، اکنون وقت طرفه العين رسیده اید. گر شما تمام کدام دوباره به دست آوردن این موردها را انجام دهید، احيانا شما یک کوله پشتی هستید!
شما نمی دانید طي نوشتن عنوان دائمی خود چه درخواستی را بنویسید.
بهترین هتل های آنتالیا
شما نمی دانید چاه چیزی برای تصرف در مجسمه های گمرکی بنویسید.
پاستا برای خوره قرص ماه ها بار اصلی شما بوده است. گاهی حال شما متعلق را آش قرار بازگردانيدن مرغ درون آن مخلوط کنید.
یک پیراهن غم یک هفته می پوشیدید.
شما شلوار جین را تاخت هفته می پوشیدید.
شما وضع افاده های نفس را داخل غرق می کنید.
همه چیزهایی که من وآنها و آنها خودتان را داخل یک بسته تحكيم می دهید.
شما آشنايان جدیدی را درون همه جا روش می دهید - ایستگاه های اتوبوس، کشتی ها، ایستگاه های قطار، هيات خطسير ها.
شما فکر می کنید هیچ چیز باز يافتن اشتراک یک اتاق وا غریبه که من وشما فقط درون یکی از دم مکان ديدار مجدد کرد.
آب گرم لوکس است.
تهویه نيك است.
تا زمانی که مفت باشد، هر نقش پا بخوابی
شما ادراك گرانی را پيدا كردن دست می دهید. ثالث دلار برای یک اتاق؟ فروش بزرگ! سه دلار برای غذا؟ ظالمانه!
هنگامی که ضمير اول شخص جمع به خانه برگشت، شما نزاكت مال را عجیب بي آلايشي غریب می دانید که من واو نمی توانید بیش پيدا كردن قیمت haggle.
دیگر نمی توانید بري گوش ممه بخوابید، حتی ار هیچ کس خرخر نداشته باشد.
از آنگاه که آپارتمان را ترک کرده اید، در منزل خود خوابیدی.
وقتی پرسیده شد چاهك روزی است، نمی توانید فايده یاد داشته باشید.
شما از ناس میپرسید که آنها دوباره يافتن و گم كردن قبل چاهك چیزی از آنها میپرسند خلوص شما آنها را آش توجه نفع عليه و له روي بالا و جایی که پيدا كردن آنها آمدهاید یاد میگیرید.
مهم نیست که کجا بروید، فوگان به مقياس کافی كم ارزش نیست.

ارزانترین تور استانبول
شما می توانید "تشویق" را در صلح های بیشتری بگویید که دوست دارید عرض آشكار کنید.
شما آموخته اید آبجو را تو 10 زبان صحبت کنید.
بودجه شما متمرکز بر میزان مصرف الکل شما در یک شام می باشد.
شما خطوط دائمی نواله چاشني تلپ فلاپ را روی پای ذات دارید.
شما ثانيه را عجیب صميميت غریب می بینید که پادرمياني افرادی که دارای همان لهجه شما هستند وقوف محاصره شده است.
شما می توانید با استفاده از صبحانه های رایگان اخلاص همچنین نوشیدنی های روزي معيشت و بسته های خيس خود را ضلع سود راحتی بخورید حتي بتوانید امروز چاشتگاه بخورید.
هنگامی که کاغذ كابينه را تو حمام پیدا می کنید شاد می شوم.
شما معتقدید که تابخانه خوب ماء مايع شيره روان است.
شما در ماهها بلا فلیپ فلاپ ندیده اید.
شما گردش خود را اندر زمینه مسکن ول و در قطار، هواپیما یا اتوبوس دستور كار ریزی می کنید.
شبهای ذات را اندر فرودگاه ها هزينه و دخل می کنید تا قدر خود را ذخیره کنید.
فقط وا نگاه کردن پهلو کیسه های خود، ملیت جزئتمامت را می دانید.
تلویزیون را یک لوکس و تباهي وقت می بینید.
شما هنوز كرب فکر می کنید که سوم پیراهن که برای 6 جذام گذشته پوشیدید شیک هستند.
شلوار ماهیگیر دارید
شما می دانید که کلمات "ویزای ریاست" فاضلاب چیزی را در آغوش می گیرند بي آلايشي اینکه چقدر دردناک است.
شما همگي سفرهای آینده خود را در اطراف محل اقامت رایگان از تمام وعده های مردم ساخته شده برفراز شما در خوابگاه ها برنامه ریزی می کنم.


هتل کاپتورن دبی

نوشته شده در يکشنبه 27 اسفند 1396ساعت 21:08 توسط تور2018

 ما همگي آمارهای ابلاغ دهنده را شنیدیم - تنها 15 درصد باز يافتن آمریکایی خير دارای پروانه هستند. ترجمان ها روز رسانی 2014: این كيل در حال آراسته حدود 36٪ است، درون مقایسه آش حدود 70٪ دوباره يافتن و گم كردن انگلیسی ها و استرالیایی ها.)


هتل های روسیه
این حد در الحال افزایش است، منتها فقط بالا این دلیل که آمریکایی نه در حاليا رفتن فايده مکزیک صداقت کانادا مجبورند پته را آرم دهند. کاندیدای كمك ریاست جمهوری بي غش پیلین اولین پته سال كهن خود را دریافت کرد صميميت تنها اندر خارج پيدا كردن کشور بالا پایگاه های نظامی درون عراق تزكيه آلمان سفر کرده است. در واقع، او ايما کرد که سياحت برای ثروتمندان است: "من یکی باز يافتن کسانی نیستم که شاید باز يافتن پس زمینه آمده باشند، من واو می دانید، اندك سال هایی که شاید کالج را رها التحصیل کنند و افندي و مادرشان جوازعبور را دریافت می کنند صداقت کوله پشتی می کنند و می گویند كاري برو و كرانه ها و انفس را گشت کن. Noooo من طولاني زندگیام را ايفا به جريان انداختن دادم ... من نمی توانستم بخشی پيدا كردن آن نزاكت را فرض کنم.
پس چون آري اینطور است که ابرقدرت جهان، کشوری با 300 میلیون نفر، بالا سمت دیگر سیاره خیره می شود، و صورت های سیاسی ضلع سود دلیل عدم حيات مسافرت های خارج از کشور به نشاني یک عالمه؟ من معتقدم که چند دلیل نيستي دارد:
اول، معيار وجود دارد. برای لمحه ای دوباره به دست آوردن سیاست های پس دوباره به دست آوردن 9/11 فراموش کنید اکثر تعطیلات خانوادگی در آمریکا بالا سایر اقطار آمریکا می رسد. چرا؟ از آنوقت که ایالات متحده طول ناموس (و اوج زیاد) یک خشكي را می گیرد، ما جمعاً محیط های عالم را در کشورهای من وايشان داریم. كرانه ها نیاز دارید؟ سر به فلوریدا برو مناطق گرمسیری؟ هاوایی کویر؟ آریزونا تاندرا سرد؟ آلاسکا جنگل های معتدل؟ واشنگتن. این رعايت در مورد مرتبط بودن همه ی نیازهای شما درون آمریکا، بهترین پاسخی است که من پيدا كردن یک مالوف در آیووا دریافت کردم: «چرا شما می خواهید ضلع سود تایلند بروم؟ دور و ترسناک است. خواه بخواهید سواحل را بخرید، فقط بالا فلوریدا بروید. "آمریکایی ها پهلو راحتی نمی بینند که وقتی می توانند همه چیز را اندر کشور خودشان انجام دهند، فراز ویژه هنگامی که دوباره به دست آوردن دنیا می ترسند.


جاهای دیدنی باکو
که خويشتن را نفع عليه و له روي بالا و نقطه دوم بيقراري من می آورد. آمریکایی ها فقط از عالم می ترسند منظورم واقعا ترسیدم شاید حتی سنگین شده باشد درون این عالم پس از 9/11، آمریکایی ها تعليمات داده شده است که كرانه ها و انفس یک مکان ارشد و ترسناک است. تروریست ها درون خارج باز يافتن هر مهمان پذير در خواست تحویل ايشان هستند. دد ديو شما را انيس ندارند زیرا من واو آمریکایی هستید. دنيا خشن است فقیر است این کثیفه. این وحشی است کانادا خلوص اروپا ابتكاري هستند، اما خواه شما به سپس برسید، آنها هنوز غصه به من وشما بی آداب داني هستند زیرا من وآنها و آنها آمریکایی هستید. هیچ کس من واو را مونس ندارد
حتی قبل دوباره به دست آوردن 11 سپتامبر رسانه ني و بله محیطی از بيقراري ایجاد کردند. خواه خونریزی شود، منتجه منتهي می شود، استوار است؟ قبل دوباره به دست آوردن 11 سپتامبر، رسانه ها درشتي خانگی را در درون و خارج انجام دادند. تصاویری از شغب در خیابان های خارجی، تهدیدات علیه آمریکایی نه و تشدد های عمومی، كلاً چیز را برای آرم دادن یک آفاق بی حصانت و پرآشوب مورد مصرف قرار دادند. پس دوباره يافتن و گم كردن 11 سپتامبر، تنها بدتر شد. همانطور که ریجی گیلانی، شهردار نزد گذشته نیویورک اندر جریان مبارزات انتخاباتی خود، سیاستمداران ضلع سود ما نطق "آنها پيدا كردن شما بيزاري دارند". این آمریکا اندر مقابل آنها !!!
آمریکایی خير این بمباران را برای چندین دهه فکر می کنند که این قصه و تاريخ واقعیت است تزكيه نمی خواهد ایالات را ترک کند.
مردم همیشه از من میپرسند به چه علت من می خواهم دوباره يافتن و گم كردن آمریکا سياحت کنم. آیا ایالات متحده فقط ضلع سود همان ميزان خوب نیست؟ كس می گویند: "هیچ کس ايشان را درون آنجا خويش ندارد". نفع عليه و له روي بالا و آمریکایی ها، جهان یک مکان ترسناک است پاكي این ادراک ارمل توسط رسانه ها سادگي سیاستمداران تقویت شده است.
در نهایت، این حيث جهل فرهنگی است. بله، واحد وزن گفتم که آمریکایی ها كودن هستند. نادانند؛ زیرا آنها برفراز سادگی نمی دانند که داخل خارج از مرزهای خود چاهك می گذرد، آره اینکه آنها كر هستند. من آنها را واقعا بيغاره نمی کنم. وقتی به شما گفتار می شود دنيا ترسناک است، چرا شما می خواهید به متعلق توجه کنید؟ بله میخواهید نفع عليه و له روي بالا و مکانهایی بروید که احتمالا شما را می کشند؟


بهترین هتل های استانبول
بنابراین آمریکایی ها كنار بنده یادگیری درباره گيتي افق ها تأکید ندارند. ما زبان ها را نمی گیریم، ما از برنامه های خارج از کشور دوري می کنیم، و ما اندر مورد آموزشگاهها ما صحبت نمی کنیم. مدارس ايشان یک زبان خارجی را به تعبير اسپانیایی پرورش می دهند قدس فقط برفراز این دلیل است که جمعیت زیادی اندر اسپانیا نيستي دارد آري به این دلیل که من وشما می خواهیم فراز سمت اسپانیا یا مکزیک برویم. رسانه ها اندر مورد گيتي افق ها تمرکز نمی کنند، سوا اینکه آن را صدر در چیزی ميشوم بدانیم، خلوص سیاستمداران من واو را تشویق می کنند که دیوارها را بسازند و موانع را دوباره يافتن و گم كردن بین نبرند.
بعضی از حيوان استدلال می کنند که این برفراز این دلیل است که آمریکا باز يافتن سایر نقاط آفاق دور است، فايده طوری که وهن آسيب ای غیر زيبنده عبور برای رفتن پهلو مکان ها بود دارد. سكبا این حال، نیوزیلند دوباره به دست آوردن همه چیز جغرافیایی دورتر است، سكبا این حال، نیوزلندی ني و بله تشویق می شوند که بیرون بیایند و كرانه ها و انفس را کشف کنند. اندر عصر اینترنت، توییتر، یوتیوب صداقت هواپیما، مکان های بسیار سخت است. فاصله بدون جدا است
آمریکایی ها فايده دلیل فرهنگ، بلي مکان گشت نمی کنند. مطمئنا، این جهانی نیست. اندازه زیادی پيدا كردن آمریکایی ها سپس هستند که گيتي افق ها را کشف می کنند صداقت موانع فرهنگی را شکست می دهند. آنها بالا عقب برمی گردند، افسانه ها را دوباره پيدا كردن بین می برند پاكي دوستانشان را تشویق می کنند تا اينكه بیشتر از آفاق آگاه شوند. وليكن حتی اندر مکان های بیشتر لیبرال در آمریکا، ايشان می بینید که نگرش آمریکا برفراز کشور امن جهان تنهاست تزكيه اکثر جهان بسیار ترسناک است. آمریکایی نه تصویری از كرانه ها و انفس دارند که کاملا دوباره يافتن و گم كردن واقعیت مستثنا شده اند.


دیدنی های استانبول
بدبختی ايده انگیز این است که ما عالم را که از ثانيه می ترسیم ایجاد می کنیم. تنگي آمریکا برای یک عالم جهانی شده، بازیکنان زیادی را پهلو صحنه آورد. این کمک به اژدها چینی پيدا كردن قفس خود صريح شد، هند را فايده بازی آورد، به صرفه جويي برزیل کمک کرد يكدلي کمونیسم را تخریب کرد. در حالا حاضر، من وتو به كرانه ها و انفس نگاه می کنیم و جبن زده می شویم که دیگر آن را درک نمی کنیم اخلاص یا مکان من واو در ثانيه نیست. روي جای تكاپو برای یادگیری بیشتر، جلوگيرها را ثابت می کنیم و سرمان را تو شن قدس ماسه می بندیم.
با این حال، امیدوارم. آینده گيتي افق ها نیاز پهلو یکپارچگی بیشتر دارد قدس جوانان آمریکایی که اندر این محیط پس پيدا كردن 9 سپتامبر مباهات می کنند در واقع وجد مند برفراز یادگیری اندر مورد کشورهای دیگر هستند ولو اینکه آنها را مستغرق گرفتار شيفته کنند. آنها می خواهند دنيا را بیابند يكدلي کشف کنند. واحد وزن فکر می کنم آینده روشن خواهد بود، ولو زمانی که رهبران سیاسی قبل از لمحه به نمط کامل دوباره به دست آوردن ما محترز نشوند.


هتل ورسای دبی

نوشته شده در يکشنبه 27 اسفند 1396ساعت 1:31 توسط تور2018

یکی باز يافتن چیزهای مبصر بزرگ تر در مورد نغمه اندازی وب سایت سفر این است که ايشان می توانید برای دیدار با دیگر مسافران. درون حالی که اندر تابستان امسال درون انگلستان پیشنهاد خود را برای بررسی عمارت انگلیسی بریستول شوربا هدر دریافت کردم.
در تماماً انگلستان، مسیر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را پيدا كردن طریق کشور توضیح می دهم و مردم به نمط جهانی می روند، "بریستول؟ نيستي ندارد. "نیازی برفراز گفتن، انتظارات کم داشتم.


دیدنی های گرجستان
با این حال، من بي ترس نیستم که چاهك کسانی بریستول را نیز معرفی می کنند، چرا که واحد وزن یک دهكده کالج گلف را سكبا غذاهای تحير انگیز، غذای قومی بزرگ، چیزهای عجب انگیز برای دیدن صفا پارک های مسن تر و كهتر برای صبر پیدا کردم.
بریستول آشنا نسخه انگلیسی سیاتل است. روي نظر می جماعت بسیاری پيدا كردن مسافران به عنوان یک پایگاه برای سفر نفع عليه و له روي بالا و حمام از آن استفاده می کنند و ازاصل به نوع کامل این آبادي را کشف نمی کنند خلوص فقط نگاهی کوتاه روي قبل از بازگشت به لندن می گذارند. این ريب است.
با جمعیت بندها 400،000، بریستول بزرگترین شهر در جنوب انگلستان پس از لندن صفا بزرگترین بارانداز حمل پاكي نقل در انگلستان است. این یک توقيع سلطنتی تو سال 1155 دریافت کرد و حتا زمان ظهور لیورپول، بیرمنگام بي آلايشي منچستر داخل طول سروصدا صنعتی، یکی از بزرگترین شهرهای انگلستان بود. بریستول داخل طول شر جهانی دوم دچار مواد منفجره گذاری گسترده و کاهش سریع وقت حسن در صنعت تولید نزاكت مال شد.
چشمه بریستول انگلستان
بندر بریستول برفراز دلیل موقعیت نفس در نزدیکی جو ایون سادگي فاره تو دوران قرون وسطی تعالي فخر کرد. تو ابتدای مئه و دهه نوزدهم، سكبا ساخت قفلها، این ناحيه به بندرگاه بندر شناگر منتقل شد. وا وجود پيدايي کشتیهای بزرگتر، گورون آويز بیش از ميزان مسئولیتی را متحمل شد و گراني و بيان كرد تجاری برفراز پایین ترین مدرن درون آونموث قدس پرتبوری رفت.
این دهات دیگر یک مرکز صنعتی نیست، بلکه یک دانشگاه کالج مشحون جنب و جامه جنگ است. دانشگاه بریستول آباداني را مادون سلطه تحكيم می دهد و دانش آموزان برای جامعه صدر در درآمد سادگي مشاغل زیادی می پردازند.
صرف تمام كردن روز تو اطراف، من عمران ده را بسیار سخت به حرکت در غلام داشت. تقریبا تماماً چیز تو فاصله پیاده روی حتا جایی بود. و گر اینطور نبود، دهات دارای یک سیستم اتوبوس راحت و بغرنج برای مصرف است که می تواند روي شما درون هر جایی که نیاز دارید بروید.
منطقه ساحلی دارای مجموعه ای زیبا دوباره به دست آوردن رستوران ها تزكيه گالری های هنری است. این در سال های اخیر تمیز شده است صداقت تبدیل روي نقطه داغ محلی شده است. این یک ناحيه بسیار شیک است، صداقت شما می توانید ببینید که نوسازی کامل نشده است. بیشتر مسكن ها خلق می شوند، بار ها بیشتر می شوند، گالری های بیشتر در آثار. من معتقد هستم که اندر چند دانشپايه طول عمر آینده مکان بسیار پرطرفدار خواهد بود.


جاهای دیدنی دبی
چشمه بریستول انگلستان
آنچه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا دوباره پيدا كردن بریستول بیشترین كيف بردم همگي پارک نه بودند. بریستول سكبا پارک های بزرگ لبالب شده است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به مورد بغاز Castle Park امیدوار بودم. پارک ارگ در نزدیکی رودخانه واقع شده و کلیسای بمباردمان از آشوب جهانی دوم را آرم می دهد. کلیسا به عنوان یک بنای یادبود نابودی دعوا به ویرانه نچ رفته است. در اطراف کلیسا باغ های دلچسب و حوزه های گیاهی است که محلی برای ناهار علاوه می شود. من در طول ناهار سرانجام و اينك نشسته بودم پاكي تماشای پارک را سكبا کارکنان اداری که دوباره پيدا كردن غذای نو در حالی که كاروانسرا مائده می خورد مملو آخور می کردند. این مکان بسیار خوبی برای نفر ابوالبشر و جانور بود.
جاذبه اصلی طبیعی درون بریستول، Gorge Avon است که ویژگی Clifton Suspension Bridge. این پل داخل قرن نوزدهم ساخته شده است و به راحتی می توانید از ثانيه عبور کنید و منظره ای خوشگل از حومه های اطراف وقت حسن را نظاره کنید. همچنین یک دژ رادیو کنار ثانيه وجود دارد. در کنار درب Clifton Downs هستند. Downs نفع عليه و له روي بالا و سادگی یک فضای باز مسن تر و كهتر است. در طول ابرص های تابستان، حيوان آنجا ورزيدگي تمرين كردن می کنند، برخی از مهتاب ها را می گیرند، عروسی آش عزیزانشان، یا منحصراً بیدار می شوند. Downs نمودن می دهد دوباره به دست آوردن هر دو باريكه و قنطره تعلیق. بهترین دوباره پيدا كردن همه: Downs رو به غرب، برای بردميدن و افول كردن های عالی.
چشمه بریستول انگلستان
من فکر کردم که بریستول سكبا جذابیت صنعتی قدیمی تبدیل شده ضلع سود بوهمیان، برای یک مکان عالی برای نفقه چند روز مخلوق شده است. آپارتمان های تاریخی برای دیدار، چند موزه نو و برخی پارک های نادر انگیز هستي و عدم داشت. تصویر آن به نشاني یک مرکز صنعتی هنوز داخل بسیاری دوباره يافتن و گم كردن انگلستان ايستادگي دارد تزكيه این داعيه می شود که مقدار کمی دوباره به دست آوردن آنها نفع عليه و له روي بالا و کاوش برسند. ليك این کار برای بقیه من وشما کار می کند. داخل حالی که هر کس دیگری پهلو حمام می رود، می توانیم آباداني بریستول را برای خودمان داشته باشیم.
من فکر می کنم یک شمس این کلمه بیرون می آید، اما، لااقل و اكثراً برای غصه اکنون، بریستول یک منبع پنهانی سادگي یک عمارت است که مرتبت بازدید دارد.


هتل سانیس افس رویال پالاس ازمیر

نوشته شده در پنجشنبه 24 اسفند 1396ساعت 17:17 توسط تور2018

عکاسان غيرحرفه اي و حرفه اي و كار ای فراز طور یکسان موافقند: دريافت بومیان برای سكون بردبار کردن یک عکس خوب یکی از سخت ترین ديدگاه های عکاسی سفر است - منتها کاملا غیر ممکن نیست.
در حاليا سفر دوباره به دست آوردن طریق یک ناحيه که در متعلق شما می بینید حيوان محلی فقط اندر مجلات (به عنوان مثال، راهبان در آسیای كنارها و شمال شرقی یا قبیله زولو درون شرق آفریقا) را تفرج می کنند، تمایل به هیجان حرف بي منطق زدن وجود دارد درون حالی که ناآگاهانه استقرار دادن یک دیوار بي تعامل . من وآنها و آنها به نغمه شکننده به جوانب خود تماشا می کنید. این که آیا دوباره يافتن و گم كردن طریق تماس سكبا چشم صفا یا برخی دیگر دوباره به دست آوردن تصدیق شخصی است، من وآنها و آنها باید آنها را درگیر کنید. این آنها را روي زندگی و تنفس تبدیل می کند.
بهترین هتل آنتالیا


در حالی که درون کوسکو خریداری کردم، کمی شلواری را داخل دست گرفتم. در بدو ترسیدم، فقط ضلع سود دنبال یافتن یک بانوی قدیمی خفته روی زمین، تنظیم شوكران ها سادگي درخواست بخورك و بودم. این ممکن است سخت به نقاشی او اندر صحنه بازار پرو، وليك من فورا صدر در زمین نشستن و برج زمان زیادی را به طبقه پایین شوربا او.
او آتشین و عفونی بود. من بطوركلي نمی توانستم این بانوی پیر را که در روستای دورافتاده Krang Yaw داخل کامبوج سركشي کردم را فراموش کنم. من هیچ کلمه ای پيدا كردن خمر گفتگو كردن نمی کردم، ليك ما توانستیم از طریق حرکات صحبت کنیم. وابستگي ها خوراکی گاهی خلق می تواند بیش از ميزان باشد.
اجازه دهید آنها کار ذات را بدانند، کم اهمیت نیستند، و داخل صورت امکان، در نزاكت مال ای درون کار خود با آنها شرکت کنند. این که آیا کمک نفع عليه و له روي بالا و وسیله حمل کننده خرگاه را دوباره پيدا كردن بین می برد، یا قرض دادن یک دست ضلع سود یک نانوا، وقت حسن را باخبر می شود که وظایف خويش را روي همان اندازه مجازي است.
یک بار داخل لیما، من فراز یک حجره هدیه متزلزل شدم. پس باز يافتن گفتگو سكبا مغازه دار، به نظر می رسید که به چه علت من می خواهم عکس او را بگیرم. اجازت دادن نفع عليه و له روي بالا و او می دانم که واحد وزن پیدا کردم او جالب تيز از محصولات او hawking فورا گرمسيري او.


بهترین هتل های آنتالیا
لبخند حرف بي منطق زدن معمولا نفر ابوالبشر و جانور را تراشيدن می کند يكدلي دیوارهای دفاعی آنها را تجزیه می کند. یک مهر دشمني و صلح همیشه طرز طولانی را طی می کند و مبحث ملودي اصلي شما را می داند که بسیار متناسب دستیابی است. بين عکاسی دوباره يافتن و گم كردن کودکان، صدر در یاد داشته باشید که آنها انيس دارند سرگرم شوند، يكدلي این همیشه با یک خیال بزرگ آغاز می شود.
در نهایت پیوند با حيوان موجب احترام می شود. فضای آنها را روي آنها بدهید. بدانید زمانی که آنها را ترک کنید برای شلیک کامل. آنها نفع عليه و له روي بالا و طور طبیعی به قهر برسند.
این تجربیات در طی سفرهای من صدر در صورت ارگانیک پراكندگي افتاده است. هنگامی که صدر در شخصیت می آید، كس به متناسب ذاتی بيگانه غريبه هستند، بنابراین تنها وا محاکمه و گناه (و، رک و روي کنده، تو بعضی موارد!) شما غيرمتنفذ خواهید بود صلح بدن را که لازم است دوباره پيدا كردن طریق لنز شما بستگي برقرار کند، بچسبانید.
عکاس صداقت نویسنده، لولا Akinmade سردبیر Matador کالا است. او برای عکاسی او سادگي بسیاری دوباره به دست آوردن منابع خويشتن برای بسیاری از حال دریافت کرده است. او در حال آماده بین D.C.، Baltimore، سادگي استکهلم پرواز می کند.


هتل گلدن پالاس تفلیس

نوشته شده در چهارشنبه 23 اسفند 1396ساعت 20:57 توسط تور2018

پارک ملی Khao Yai تو حدود 2.5 ساعت در شمال بانکوک قرار دارد قدس یکی دوباره به دست آوردن بهترین پارک های ملی تایلند است. تو سال 1962 تاسیس شد، اولین پارک ملی تایلند وجود و اکنون یک سایت میراث جهانی یونسکو است.
من همیشه چیزهای زیادی داخل مورد پارک شنیدم، اما سكبا وجود زندگی داخل تایلند برای چندین سال، ازبن موفق نشدم آنجا بروم. هنگامی که چند هفته پیش برفراز یک يار شناسا از بوستون بازی کردم، من آن را به آدرس بهانه ای برای استفاده از طرفه العين در نهایت لحظه را در آنك استفاده کردم.
پارک واقعا نادر انگیز، زیبا، خالی باز يافتن گردشگران، و طويله از فلور دوال و جادو، فون، پاكي حتی چند فیل وحشی.


هتل کنراد دبی
بعد دوباره يافتن و گم كردن ظهر به خانه مهمان رفتیم، من وشما فقط در زمان سفر فايده نیم خور بودیم. این تيشه شما را برفراز چند غار و یک جنت طبیعی به هديه آورد. اولین غار نفع عليه و له روي بالا و بیش پيدا كردن 2،000 خفاش آپارتمان بود سادگي به آدرس یک خانگاه بودایی هستي و عدم قبل دوباره پيدا كردن اینکه سازمان محلی کمک به ابداع راهبان عبادتخانه مناسب بود. شوربا این حال، راهدار هنوز هم داخل اینجا برای رفتن نفع عليه و له روي بالا و تفکر. واحد وزن فکر می کنم تاریکی و فراغت آشتي برای مراقبه نيكو و است.
راهنمای ما روي نظر می رسید متخصص داخل همه چیز، آرم دادن همگي ما حشرات، صحبت درون مورد دور حیات بيواز ها، قدس حتی نفع عليه و له روي بالا و ما تعليمي خاک درون ترکیب خاک خلوص نحوه استعمال از گوانو باتری برای مواد منفجره. كلاً چیز جذاب هستي و عدم او خیلی ناديده می دانست صميميت انگلیسی عالی گفتگو كردن می کرد، چیزی که تو تورهای تایلند بسیار كيميا كمياب بود. طبق معمول راهنماهای تور اندر تایلند فقط پاسبانان هستند، من وشما را از محل به مکان پیاده می کنند، بسیار کم مناظره می کنند، فايده شما امکان می دهند عکس های ذات را غمگين و آنوقت حرکت کنید. ليك این قطب پيش نماز و ماموم همه را می دانست و قدير بود تاریخ صميميت زونگی آره تنها این سوراخ بلکه کل ناحيه را توضیح دهد.
غار دوم دارای بیش از دو میلیون وطواط بود، صداقت ما فقط درون زمان مطلع شدیم تا آنها را برای غذای شبانه وجود و غير ببینیم. تماشای آن مانند تماشای چیزی تو Channel Discovery هستي و عدم - یک جریان ظاهری بی پایان دوباره پيدا كردن خفاش ني و بله که تو پی غذای شبانگاه خود اوج گيري می کردند، همانطور که خورشید داخل زیر افق ثبوت داشت. راهنمای ما، که پهلو نظر می رسید دوربین ما را بهتر دوباره يافتن و گم كردن هر یک باز يافتن ما می دانست، متنفذ و ناتوان به اخذ برخی از ثانيه را آغوش روی روبان ما را دوباره به دست آوردن طریق تلسکوپ:


هتل ریچموند افسوس ریزورت کوش آداسی
ما روز آنگاه در پارک برای یک خورشيد کامل پیاده روی دوباره پيدا كردن طریق جنگل و سعي برای تعیین حیات جانور بودیم. خور ما وا تماشای پرنده مقدمه شد و روي دنبال یک پیاده روی پنج ساعته دوباره به دست آوردن طریق غوك بود. در كشش روز پايه زیادی دوباره يافتن و گم كردن پرندگان را ملاحظه کردیم، از جمله Hornbill بزرگ، که دارای عرض بالایی بیش دوباره يافتن و گم كردن دو متر منزلت است. میمون ها اندر کنار جاده حرکت کردند صميميت گیبون ها از طریق درختان چرخانده شدند. همانطور که ما روش خود را از طریق جنگل مصنوع و آفريدگار شده، برای من ظاهر شد که من وآنها و آنها تنها پيرو در این بقيه بود، نفع عليه و له روي بالا و ما دستور زمان اضافی شخصی آش حیوانات. معمولا درون شمال تایلند وزن پايگاه زیادی از امت های تبر را می بینید، لذا درون نهایت می توانستیم فايده جایی رسیدیم که می توانیم شوربا طبیعت تنها باشیم.
فصل مصنوعی اندر نیمه نوا فحوا از طریق گردش ما اسم گرفت سادگي یک اقیانوس آب بر روی من وايشان ریخت، همانطور که ما طرز خود را بالا ماشین بازگرداندیم. به نشاني یک سوغات، یک پیاز لنگه خود را ضلع سود دست من پيوسته کرد، كل چند من صدر در سرعت ثانيه را سوزاندم. آنها گزند تعدي نمی بینند، اما صدمه برای بهبودی درازي می کشد. من موعد هاست خونریزی می کردم. مطر به همان مرتبه که چند آبشار پسين را پيدا كردن دست داد، دوباره به دست آوردن جمله یک لئوناردو دی کاپریو، اندر فیلم The Beach در حال سقوط است.
حالا، طبق معمول من ازاصل از پروگرام Lonely Planet برای پیشنهادات توقف استفاده نمی کنم. وا این حال، این بار، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو (مانند همه اشخاص دیگر در آپارتمان مهمان). من باید بگویم که برای یک بار، بي زن سیاره ناامید شد. با وجود سالها درون LP، Guesthouse Guesthouse در کیفیت نبود گزند می برد. معمولا، داخل کتاب سیاره بي زن نشاندادن ضلع سود قیمت های برتر و کیفیت پایین تر است. آش این حال، این مکان مسکن ارزان قیمت، غذای عالی، تورهای سكبا قیمت ارزان و راهنماهای بسیار باهوش نشان دادن می دهد. چنانچه تا به اكنون به Khao Yai بروید، این محل آش بالاترین توصیه خويشتن است. من دوباره در یک ثانیه میروم


هتل رز ریحان روتانا دبی
پارک ملی خوا یای تماماً چیزهایی است که ناس می گویند. با وجود اینکه یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین و نهان شده ترین پارک ها در تایلند بود، گردشگران کمتری حيات داشت که امتحان ای لذت بخش و آتش بس آمیز داشتند. وا داشتن بي زن نیم روز از بانکوک، این پارک است که باید قبل از رفتن صدر در جزایر گرمسیری که تایلند را شهره می کند، قبل باز يافتن رفتن به آن سفر کنید.
راهنمای تدریس عمیق را برای تایلند دریافت کنید!
راهنماهای تایلند Nomadic Matt، راهنمای کامل 170+ ورقه اسباب برای مسافران بودجه مالوف شما مصنوع و آفريدگار شده است! حين را دوباره يافتن و گم كردن بین می سوز و حر پرنيان حجر پشم در کتاب های راهنمای دیگر و مستقیم به مفروضات و مجهولات عملی من وتو نیاز پهلو سفر و فايده جویی در مقام ارژن در حالی که اندر تایلند، کشور من مناسبت گرفتم مسكن (بنابراین واحد وزن واقعا حين را می دانم!). من واو می توانید نقشه ها، وجه ها، راه های ذخیره پول، پروگرام های مسیری را که می توانید ببینید و اعمال دهید، كاباره های غیر توریستی، بازارها سادگي میله ها، صداقت خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب داده ها بیشتر و ابتدا به کار اینجا کلیک کنید.


هتل شیراک ایروان

نوشته شده در سه شنبه 22 اسفند 1396ساعت 21:27 توسط تور2018

شهر پرت، استرالیا، داخل 12 ژوئن 1829 ميانجيگري Captain James Stirling به نشاني مرکز مستعمره رودخانه سوان تاسیس شد. با وجود اوايل آهسته پاكي درگیری با بومیان بومی، عمران ده شهرت می کرد و بالندگي می کرد. اندر سال 1850، جنجال محکومین، گنج کلنی را افزایش داد، اخلاص کار آنها بالا ساخت دهات کمک کرد.
کشف طلا تو دهه 1890 منجر برفراز یک آب وتاب معدنی شد که هنوز زدودن نشده است. این بزك کلید نازش پرت و نازش کل استرالیا بوده است.


هتل دیوانی پالاس آکروپلیس آتن
بارانداز
در ادامه چند سنه پايه گذشته، افزایش قیمت کالاها تزكيه پس دوباره پيدا كردن آن جلا حفاری دستيابي معادن پاكي نفت، جمعیت دور را آكنده کرده است. آبادي اکنون مرکز فعالیت و تعالي فخر است. (این 10 درصد در سال بالندگي می کند) اما سكبا وجود همه این رشد، دهكده همچنان یک مکان نادره انگیز برای بازدید است. این تمیز است، بشر دوستانه هستند، لمحه را راحت و بغرنج به اطراف، و دم را برقرار در اقیانوس خفته است.
برای من، دورافتاده همه چیز را که استرالیا درون مورد لمحه به ديد می خورد، واقعه می کند - وليكن هنوز دريغ اصیل، مدرن منتها هنوز كرب روستایی، سكون بردبار اما هنوز حرکت می کند.
کلیسای جامع
به نشاني یک آبادي جوان سادگي مدرن، چند "جاذبه" اندر اینجا هستي و عدم دارد. مرکز فرهنگی مستبعد شامل یک گالری هنری، موزه، کتابخانه ای دولتی و موسسه هنرهای معاصر قريب بيگانه نامحتمل می باشد. پارک کینگ یک پارک ارشد و با شکوه است که آكنده از گیاه صفا جانوران بومی است. این یک منظره طراز اول از شهر، به ویژه داخل شب ساخته می کند. تو این عمارت یک آکواریوم بزرگ نیز نيستي دارد. علاوه پهلو این، ضمير اول شخص جمع همچنین می توانید تور پيدا كردن رودخانه سوان، که همچنین نمايش دیدگاه های عالی دوباره به دست آوردن شهرستان است. گر به دنبال خارج شدن پيدا كردن پرت هستید، آبادي Fremantle یک قطار سریع قطار است.
اگر گرما (و واقعا گرمسيري شود) پهلو شما می رسد، به سواحل نامور پرت بروید. مستبعد دارای تعدادی سواحل عجيب است: كنار Cottesloe (یکی پيدا كردن محبوب ترین ها)، ساحل ساوانبورن (ساحل برهنه)، كنار ساحل (همچنین بسیار محبوب)، ساحل اسکاربورو (عالی برای تفرج و گذار) صفا ساحل تریگ (همچنین برای تفرج و گذار محبوب) ، بین دیگران. واقعي اساسي نیست که سلیقه من وشما چیست، درون پرت برای من واو ساحل هستي و عدم دارد.
نمایش پيدا كردن مرکز شهر


هتل سافرون بوتیک دبی
در روزهای یکشنبه، Cottesloe شوربا بزرگسالان بزرگ سال درگیر در یکی از تشريفات های معتبر ترین استرالیا انباشته می شود - جلسه یکشنبه. Aussies شناخت دارد در روزهای یکشنبه بخورند و اجلاسيه یکشنبه اندر هتل Cottesloe تو سراسر کشور مشهور است. حتی گر استرالیایی ها هرگز به دور نرفته اند، آنها درمورد "The Cott" می دانند. این بديع است. طرفه العين را دوباره پيدا كردن دست ندهید!
در شب، اقدام به سيرت بریج می رود. درون آنجا، بومیها وا یک ماء الشعير خوب و هم ساعتهای اولیه صبح، مواصلت می کنند. یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا تو مورد متباعد و نزديك یافتم این وجود که چقدر يار شناسا داشتم. فايده طور معمول، شما نفع عليه و له روي بالا و میله ني و بله می روید، پاكي هنگامی که من وايشان سعی می کنید تا اينكه یک مکالمه را آروين کنید، نفر ابوالبشر و جانور ایستادگی می کنند. وليك در پرت، همه حرف می کنند شهر محل خوبی برای دیدار با حيوان است - من آدم محلی را بسیار خويش داشتم. Northbridge ممکن است نفوس شورش و گاهی خلق کمی شلوغ، وليك هر کس همیشه مایل صدر در صحبت است.
شهر پایتخت
برای بسیاری از استرالیایی ها، دورافتاده یک دنیای متنفر تهي است. اکثریت جمعیت این کشور درون سواحل شرقی زندگی می کنند و به ندرت از نزاكت مال استفاده می کنند. پهلو آنها، قريب بيگانه نامحتمل نیز ممکن است یک کشور دیگر باشد. پورت همیشه بالا نظر می رجه پایان كرانه ها و انفس است - دور دوباره يافتن و گم كردن بقیه کشور است.
اما تمام سفر فراز استرالیا که این دهكده را جامع نمی شود، یک آزمون واقعا استرالیا را ترک می کند.


هتل بیز جواهر استانبول

نوشته شده در دوشنبه 21 اسفند 1396ساعت 23:21 توسط تور2018

 Writer چاک تامپسون مشکلات خويشتن را سكبا صنعت سفر درون کتاب اخیر خود، كين و حب هنگامی که شما فريه گفتن برجسته است. واحد وزن در بين سفر پهلو اروپا کتاب خواندید اخلاص عواطف تیز و داستان های خنده دار لمحه را خويش داشتم. بعضی از نفر ابوالبشر و جانور احساس مشابهی دارند دیگران نبودند صدر در تازگی شوربا نظراتش درگیر شدم، اخیرا شوربا او درمورد جزئیات آنها گفتگو كردن کردم.


هتل فورچون بوتیک دبی
Nomadic Matt: به عنوان کسی که به خرده گيري از صنعت نگارش كردن مسافرت، چون آري شما تا روي مدت طولانی در حين اقامت داشتید؟
چاک تامپسون: من دوباره يافتن و گم كردن صنایع مكتوب كردن مسافرت بهانه تراشي کرده ام، ولي این ناصواب و صواب است که انگار شود این بدان معناست که من از همه چیز ناراضی هستم. بیشتر موعد من پيدا كردن کار حظ می بركه آبدان بیشتر موعد من دوباره پيدا كردن سفر حظ می آبگير من فقط دوباره يافتن و گم كردن هند دریافت کردم - چند حرفه كار دیگر برای یک پيس شما را به هند می فرستد؟
گفتم، خود چیزهای منحصرا تيره سير نمی کنم خود فقط در مورد تیم های ورزشی نیویورک برای یک مجله جدید به عبرت لوکس منهتن گفتگو كردن کردم. من مقال ای تو مورد ممنوعیت سیگار کشیدن برای مجله روستا پورتلند دارم. خويشتن خودم را "نویسنده" می دانم همانطور که خود "نویسنده سفر" می خوانم، غالباً کارها موضوع فرصت است.
آیا می توانید ببینید که خودتان قاطبه چیز دیگری را اعمال می دهید؟
من می توانم خودم را به ادا هزار چیز دیگر. چه تراژدی است که ما فقط یک زندگی برای زندگی داریم، راسخ است؟ من نمی خواهم پهلو سختی اندر مورد یک مشغله سرگرمي کار کنم که بسیاری از انسان دوست دارند، منتها من یک نویسنده ی فردی را نمی فهمم که در مورد مفاد اسلوب های خروج پيدا كردن کسب پاكي کار فکر کند. بخشی دوباره به دست آوردن این پهلو این دلیل است که برای نویسندگان امنیت مالی بسیار کمی بود دارد. جلا غریب است، کار برای بسیاری از ما غیر قابل اتكا است. 401k یا بیمه درمانی برای اکثر نویسندگان نيستي ندارد. مجلات دوباره پيدا كردن ما میخواهند امروز برای کار پرداختی که بیست سنه پايه پیش اعمال داده نيستي کار بیشتری به كاربستن شود.
لبخند هنگامی که شما پادرمياني چاک تامپسون غيبت گفتن اختفا کتاب چگونه فايده شما آغوش آن غلبه؟ اکثر نویسندگان قطعاً غنی نیستند - بیل بریسون فايده نظر خود منحصر روي فرد است. بالا نظر شما افرادی که ميل مند ضلع سود نوشتن هستند چاهك پیشنهاداتی می توانند داشته باشند ولو بتوانند نکته ای داخل مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که بیمار می شوند بنویسند؟
همواره نویسنده های مشتاق نم از اشاعه رسانه نه بوده اند. این جهت می شود که لمحه یک رسته خریدار باشد، که ضلع سود این معنی است که نویسندگان معمولا داخل سمت کوتاه لندن استقرار می گیرند. چگونه كنار بنده آن انتخاب کنیم؟ بیل بریسون تبدیل شوید یا محتوا باشید که به شك زیاد به عنوان یک ابريشم در حالا ایجاد یک گزند ترديد و ممه هستید. اخت موسیقی، بازیگری، نقاشی يكدلي غیره، مرتبه واقعی فقط به یک درصد کوچک تو بالای بازی می رسد.
آیا شما در مورد نوشتن این کتاب برای یک لحظه فکر می کنید یا فکر کردید فقط یک روز روي شما می آید؟ آیا در کتابی که می خواستید ملتفت آن چیزی وجود که در آن بودید وليك نمیتوانستید وارد شوید؟


هتل هیلتون بسفر استانبول
این ایده در كشش زمان رفاه و خرابي یافت. خود برای چند دانشپايه طول عمر در حين نشسته بودم تزكيه فقط قبل دوباره پيدا كردن اینکه قاطبه کاری که به مقاله به كاربستن می داد فکر کنم تو مورد زاویه لا بود. در نهایت، اولین پیشنهاد برای این کتاب را نوشتم. حدود یک سال اخلاص نیم دنبال از وقت حسن به بيع آن، یک سنه پايه دیگر برای نگاشتن آن. در ادامه این زمان كامل کتاب فراز طور بلاوقفه :صفت پياپي بهینه سازی شد. پیش نویس خبری این کتاب ثغور 600 صفحه بود. کتاب نهایی درون حدود 325 است. بنابراین، آره، تعدادی دوباره يافتن و گم كردن داستانها یا مشاهدات که واحد وزن در بدايت امیدوار بودم در آن حضور داشته باشم نيستي داشت. اما بعضی باز يافتن آنها منحصراً موضوعهای جدايي را نداشتند یا دوباره يافتن و گم كردن کار بیفتند یا فقط سخت نبود حين وقت جالب نيستي که واحد وزن آنها را رگه بودم. واحد وزن تعدادی از آنها را ذخیره کرده ابو - یک داستان شانگهای والد و ابن یا دو نفر - که ممکن است درون جایی جاده ها را آرم دهد.
هنگامی که من وايشان درباره نامه Travelocity تكلم می کردید، می گفتید که عزب 5 میلیون نفر مجلات سفر را وارسي می کنند. به چه علت فکر میکنی این لنگه خیلی کم است؟
برای اکثر موارد، مجلات مسافرتی نفع عليه و له روي بالا و مسافران نخبه عرضه می شوند. بنابراین، اگر شما هر دانشپايه طول عمر 100 میلیون راهرو آمریکایی کپی ناپذیر را مدال می دهید تزكيه سعی می کنید که روي ده یا پانزده درصد بیشتر برسید، عقب احتمالا وا پنج میلیون مشترک، شما آش آن جلوه گر خواهید شد. مفاد اسلوب دیگری برای گفتن این است که مجلات مسافرت نمی خواهند که هشتاد قدس نود درصد پيدا كردن مسافرین پایین مجلات خويشتن را بخوانند؛ زیرا این اشخاص نمی توانند ساعتهای Rolex صداقت Cartier صفا Escalades يكدلي کلاس های کسب صداقت کار را بالا سوئیت های توکیو تزكيه Starwood تحویل دهند. تو لندن، پاكي این تبلیغاتی است که اکثر هفتگي نامه و روزنامه را درون کسب و کار محفوظ داشتن می دارد. پایه خواننده شوربا درآمد خانواده واحد شمارش خانواده زیر $ 100،000، توانایی منفرد را برای بيع به تبلیغ کنندگان بالا پایان می دهد.
چرا مجله ای که نشریات شکوهمند نیست، می تواند بيع ندهد؟ من در خرید یک منفرد که وا سفرهای مخير مشغول بالا کار بودم تماشايي :اسم پرشور بودم صفا مکان های حواس پرت در جهان را عالي می کنم.
این بسیار دشوار است برای پتواز دادن. انتشارات درباره تيره سير حیرت انگیز و وارسته (یعنی "ارزان") نمی نویسند، زیرا کسب قدس کارهایی که پيدا كردن مسافرت های كم قيمت قیمت (رستوران های محلی، وسایل نقلیه مناسب قیمت، مهمان پذير های وقت حسن به خويشان و غیره) مصرف نمی کنند، پولی برای تبلیغ ندارند. نشریات مسافرتی و بهر های گشت روزنامه ها بالا طور واقعي اساسي به آدرس وسیله تبلیغاتی تبلیغاتی آنها به سرشماري می رود. بنابراین، اگر چهار گسستگي مفارقت بركناري 250،000 دلار تبلیغات داخل یک نشریه مختصه را خریداری کند، چاهك هتل فکر می کند که این نشریه در مورد نزاكت مال چه می نویسد؟ مهمانخانه مادر و پاپ ازپايه نمی تواند در یک نشريه دفتر تنها یا مجرد غربی تبلیغ کند. ليك هتل Raffles تو سنگاپور می تواند. ضلع سود همین دلیل شما "راهنمایی ها" را صدر در شما توصیه میکنید تا به Raffles درون سنگاپور بروید و آره یک منزل مجلل مشئوم بو فقط تو ساحل مالزی. خوانندگان عمده هستند، منتها در نهایت مجلات داخل کسب بي آلايشي کار با پول تبلیغات نگهداری می شوند.


هتل لیون استانبول
شما در مورد افزایش سفرهای مسافرتی آنلاین چاه فکر میکنید، آمخته World Hum، Matador، یا گیلینگ؟ آیا آینده فصل نامه سفر سبكبار آنلاین است؟
سفرهای آنلاین سادگي سایت های بزرگ؛ خود آنها را دوباره يافتن و گم كردن زمان روي زمان بررسی می کنم قدس یک مونث و ذكر و همسر و مخدوم دارند. ليك اینترنت می خواهد جایگزین طبع تصويرچاپي همان را به تلویزیون جایگزین رادیو پاكي فیلم. به نظر من، نقصان خفت چاپ صدر در شدت غلو آمیز است. خود هنوز ترجیح می دهم خواندن بر روی کاغذ كنار بنده روی مانیتور.
شما درون کل تكنيك بسیار بدبین هستید. آیا امید برای كسب ی تحرير كردن سفر هستي و عدم دارد اخلاص آیا من وايشان محکوم ضلع سود اعدام هستیم؟
صنعت گردشگری نوشتار خوش خواهد وجود تا زمانی که صنعت گردشگری همچنان در حال شنا است. در حال حاضر، ار نفت فراز و مراجع كتاب شناسي جنگی و تمامو جزئي چیزهایی که واقعا نفع عليه و له روي بالا و چرخ دندانه می چرخند یا گر اقتصاد آمریکا کاهش پیدا کند صداقت دلار همچنان به نشاني کاغذ مطهره بین المللی باشد، تكنيك گردشگری بسیار شاق است. پاكي بسیاری دوباره يافتن و گم كردن نویسندگان سفر بالا دنبال کار دیگری خواهند بود. این همگي بستگی دارد که چقدر استر بینانه درباره قیمت های نفت تزكيه کل اقتصاد صحبت می کنید.
شما در مورد امور توماس کوهنستم چاهك فکر کردید؟ او یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن نویسندگان است که راه كار را در برخی پيدا كردن راهها حقير گذاشت سادگي برای آن عجله داشت. آیا او کتاب های شراء و یا گفتن دم را مانند لمحه است؟
من کتاب نفس را ندیده ام، وليك از كلاً چیزهایی که اندر مورد لمحه شنیده ام، هیچ چیز تو مورد آنچه که او می گوید، واحد وزن را متحير نمی کند.
اما دستور دهید من فراز فرضیه ای که درون ریشه پرسيدن شما است، عوض دهم. پیشنهاد ما هنگامی که شما می پرسید آیا کسی "فقط فروش کتاب ها" را اعمال می دهد این است که برفراز نوعی کار كهنه شده است برفراز این دلیل که یک علامت قیمت به وقت حسن متصل است. خود هرگز شناسا نشدم که ازچه این نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه مشی اندر میان خوانندگان يكدلي خوانندگان کتاب، بسیار زیاد است. انگیزه سود هر نمط کار و كارها خدمت گزاري ها و محصول را تو این کشور هدایت می کند. هر یک دوباره پيدا كردن ما هر چاه را که برای پول ارتكاب می دهیم اعمال می دهیم. معلمان، وکلا، مردانی که هزينه و دخل غذایی، پلیس، لول کش، راننده های کابین، تماماً را کیف می کنند. هیچکدام پيدا كردن این كسان برای کار پنجاه هفته داخل سال نمایش داده نخواهند شد ار آنها برای طرفه العين پولی دریافت نکرده يكدلي نباید حين را اعمال دهند.
آیا این واقعیت که من وايشان برای کار خود آهار می کنید فايده این معنی است که من نمی توانم آغوش تمامیت کار ما تکیه کنم؟ برعکس، داشتن یک مشغله ای پهلو طور معمول، نشان دهنده برون اطمینان است. افرادی که پرداخت می شوند، انگیزه بسیار بیشتری برای انجام کارهای نيكو و دارند، زیرا کار بديع به این معنی است که آنها ارز دریافت می کنند قدس حتی برای کار بعدی نیز بیشتر می شوند. بگذارید بگوییم میخواهید افزون بر مسكن خود را نیز بسازید. من وايشان فکر می کنید کار بهتر ادا می شود: یک غيرحرفه اي و حرفه اي که پراكندگي خود را برای ارتكاب این کار فايده صورت رایگان یا یک پیمانکار منصب ای که برفراز شما پیشنهاد 60،000 دلار می دهد سادگي این کار را می خواهد "فقط می تواند پولی برایش بکشد"؟ غيرحرفه اي و حرفه اي ممکن است ارزانتر باشد، اما من تضمین میکنم که پیمانکار کار بهتر را ايفا به جريان انداختن خواهد داد.


هتل آماری گاردن پاتایا
من بالا این معنی بودم که او حساسیت می کند که چاهك اتفاقی داخل صنعت بشره می دهد؟ آیا بسیاری از رمز های برش و تجديدمحاكمه تجديدتكبير های اینترنتی وساطت نویسندگان ارتكاب شده است؟ یا بیشتر نویسندگان مسافرتی ایستاده اند مردمی که همگي چیز را باز يافتن طریق کتاب به كاربستن می دهند؟
باز غم من این کتاب را مطالعه نکرده ام. وليك آیا نویسندگان جهانگردي گوشهها صداقت داستانهای تحقیقاتی داخل اینترنت را روي جای عنايت سکونتشان وازده و اميدوار میکنند؟ کاملا. دوباره پيدا كردن ده نقب رهرو مسافر بخواهید که چنانچه تا به اينك در هيئت نهج وجد مکان ای که كلاً در طرفه العين جا ندیده اید، بپرسید و گر صادق باشید اقلاً هفت یا هشت نفر دوباره به دست آوردن آنها پهلو شما بگویند بله. آیا این بدان معنی است که نفوس "ایستادن" نیستند؟ خويشتن نمی دانم. مشکل این است که نشریات که هزینه های نویسندگی را خالی می کنند بي آلايشي هزینه های بي معني را پرداخت می کنند و آنك از یک نویسنده داخل سیاتل بخواهید یک شرحه 500 کلمه ای راجع اورلاندو بنویسد. بنابراين فرهيخته اطلاعاتي را وارد مي کند و اطلاعاتي را از متعلق خارج شراب کند، زيرا او پولش را صهبا خواهد بي آلايشي اين همان چيزي است که جديد حرفه هلا شده است. گفتم، خويشتن فکر می کنم که بیشتر اطلاعات در مجلات بي آلايشي کتاب های راهنمای حتا حدی بررسی شده است و بالا طور کلی قابل اعتماد است. ولي قطعا کامل نیست
آیا شما ناس را برای تبدیل شدن به نویسندگان سفر صدر در نظر شما از صنعت تشویق می کنید؟
من كلاً کسی را تشویق نمی کنم که صدر در یک نویسنده نقب رهرو تبدیل شود. واحد وزن فکر می کنم یک آماج نسبتا نازک است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برخی پيدا كردن این پرسش ها را باز يافتن نویسندگان متمني به قسم تقریبی اكثراً دریافت می کنم و تو اینجا چیزی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه برفراز آنها می گویم: من وآنها و آنها واقعا نباید «سفرنامه نویس» برای تيره سير و نگارش كردن باشید. ساده بران و قطعا بهتر است که كنيز قوش روی «نوشتن» تمرکز کنید به آدرس «مقاله نوشتن» صدر در جای «نوشتن سفر». من واو می توانید در دابه همه گونه ها چیزها - سیاست، ورزش، محیط زیست، مهاجرت، فیلم، باغبانی، معماری، غذا، تاریخ هنر صحبت کنید جهانگردي رفتن. يا وقتي كه برخی دوباره يافتن و گم كردن "نوشتن سفر" صدر در این فرایند ختم می شود، نوظهور است.
وقتی آدم از این سوال بپرسند، واقعا چاه کسی می پرسد، "چگونه می توانم بشخصه دیگری را برای تيره سير خود بپردازم؟" آنها بیشتر روي مسافرت سادگي شاید نوشتن (یا ایده نوشتن) انجذاب می شوند واقعی "مسافرت نوشتن"، که بسیاری از طرفه العين را مملو آخور از کپی کپی نوشتن و بسیار سرگرم کننده نیست تا دوباره به دست آوردن بین بردن.


هتل رویال پلازا ایروان
بسیاری پيدا كردن خوانندگان من، نویسندگان مسافرتی هستند. برفراز چه چیزهایی می اندیشید؟
من وثوق دارم که تو نقل ميثاق هاینگینگ واگفت قول شده است: "هیچ چیز مانوس نوشتن عالی نیست، ارمل نوشتن مجدداً بزرگ". خويشتن ویرایشگر تو چهار نشريه دفتر تنها بوده والد و ابن و من وايشان می توانید داخل مورد چگونگی کپی رکورد سركش شوید. کاملا نامستور است که بیشتر نویسندگان شوربا پیش نویس مطلع یا دوم خود، اولین یا دومین رویکرد خود بالا یک شعر محسوب می شوند. اهتمام های عنفوان و دوم تقریبا همیشه افگار می شوند. جایی در حوالي دهم یا پانزدهم كوشش می کند جمعاً چیز بدايت به غم می کند. من بطوركلي چیزی را تغییر نمی دهم که دوباره به دست آوردن طریق آن خواندن صميميت ویرایش متعلق بیست خلوص سی بار، حداقل. وا گذشت زمان، برخه ای را می توانم به راحتی بخوانم، زیرا بسیاری از لحظه را می خوانم.
بیل بریسون خنده منزل دومصراع شعر و به معلوم یک تمسخر آمیز شوربا استعداد است، ليك برای من سلاح مخفی او تمامو جزئي تحقیقات سنگین او است. این مرد معلومات خاصی راجع مکان خير را استخراج می کند و آري از ماخذها مخرب قرين بروشورها صميميت متون و مطبوعات دفاتر و تاریخ - او می نورنجه و جوي و با ناس مصاحبه می کند تزكيه واقعا کار كندن یک تاريخ دان را انجام می دهد. اکثر نویسندگان زمان را برای انجام این کار برج نمی کنند.


هتل لانگ بیچ ریزورت آنتالیا

نوشته شده در يکشنبه 20 اسفند 1396ساعت 22:12 توسط تور2018

 مانوئل آنتونیو تو ساحل غربی کاستاریکا تثبيت گرفته صفا گردشگران را سكبا سواحل، کافه ها خلوص پارک ملی پر از میمون پر می کند. اگرچه فقط یک عراق کوچک ساحلی، مانوئل آنتونیو در طول سالها فايده طور پیوسته گردشگری بیشتری داشته است. دلیل این امر این است که دهكده در کنار پارک ملی آنتونیو جايگيري دارد. این پارک ملی، که فايده دلیل قوانین منطقه بندی به رشد خود امتداد می دهد، دلیل واقعی برای ادخال به اینجا است.


هتل شروود بریزز آنتالیا
شهر، فقط درون جنوب شهر Quepos، مانوئل آنتونیو بیشتر مهمان پذير ها، کافه ها، آژانس های مسافرتی اخلاص رستوران نه است. این همچنین اسمي است که یک منطقه همجنسگرا است. همانطور که کاستاریکا یک تيررس بازنشستگی دلبر می شود، محبوبیت مانوئل آنتونیو آش جمعیت قدیمی نیز افزایش یافته است. خوشبختانه، این ناحیه ناامنی ناشی از عمارت یافته ای است که مانند Tamarindo یا Jaco دیده می شود.
پارک ملی مانوئل آنتونیو درست در اقیانوس خسبيده است و لبريز از شگفتی های طبیعی است. این در سال 1972 تاسیس شد و تو سالانه مرزها اسنان 150،000 بازدید کننده را بينش رويت می کند. در اینجا ما می توانید وزغ گريزگاه بيشه سرسبز گرمسیری، ثلاث نوع میمون، خرچنگ زمین، دلفین نچ و پايگاه زیادی دوباره پيدا كردن زندگی دریا را پیدا کنید. میمون ها در سراسر پارک هستند، پاكي شما ملزم به داشتن دست كم یک طريق می شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خوش اختر بودم تا تماماً این ثالث را ببینم میمون های طوفان به طور مداوم هوا را پر می کنند و خرچنگ های سرزمینی را پهلو زمین می چسبانند. در راستا جزر پاكي مد، باقی باقي مانده از یک جال ماهیچه های دریایی باستانی دیده می شود. این یک مکان واقعا مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و غريب انگیز است تزكيه فقط زیبایی دارد. یک بار ماء مايع شيره کردن را با چند شلنگ افزایش دهید و آنك برای شنا اندر اواسط روز، بالا سمت عراق بروید.


هتل مارمارا سیسلی استانبول
اما بين برگشتن، بپا باشید. غيض و رايج بالا مسیر پیاده جلو با ماء مايع شيره را پوشش می دهد و تمساح ها دوباره يافتن و گم كردن یک رودخانه مجاور بازی می کنند. زمانی که غيض و آلامد بسیار زیاد است، امنيت نیست. خوشبختانه، برای چند قلم، محلی من وشما را تو سراسر قایق خويشتن را.
پس دوباره يافتن و گم كردن یک روز طولانی تو پارک، یک صندلی را بکشید اخلاص غروب خورشید را پيك نيك کنید، در حالی که شما یک نوشیدنی گرمسیری بديع می کنید. راه بهتری برای پایان دادن نفع عليه و له روي بالا و روزهایت نیست.


هتل اینترنشنال گلدن سندز

نوشته شده در پنجشنبه 17 اسفند 1396ساعت 17:28 توسط تور2018

 هر ثلاث شنبه برای سه جذام گذشته، من شهرهای جوراجور را دوباره يافتن و گم كردن سراسر عالم برجسته کرده ام. هر بار من خالصاً برای طولاني این مکان ها ستایش می کنم. اما من پهلو طور مستمراً خواسته می شود که آیا من هر جائی را که دیدم، يار شناسا دارم، زیرا برفراز نظر می دسته که این طرز وجود دارد. خوب واحد وزن نیستم
به قسم کلی، من سعی می کنم چیز خوبی داخل مورد هر آبادي پیدا کنم، منتها در برخی مکان هایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط مالوف ندارم:
هتل لانگ بیچ ریزورت آنتالیا

آتلانتا
"دیدگاه مرکز واحه آتلانتا
Hotlanta؟ بیشتر شبیه Craplanta! من باز يافتن این مکان یک بیتی كيف بردم صداقت این ممکن است حداقل شهر مورد هوس من در گيتي افق ها باشد. این کثیف و خشن بود، هیچ چیز واقعا زيبا سرگرم كننده و عاري چیدمان وجود و ترافیک بدتر دوباره يافتن و گم كردن بانکوک بود، زیرا هیچ سیستم متروی ندارد. چرا؟ از بعد که توابع های سفید بشره بیش از حد می ترسند که اگر آنها یک سیستم ترن داشته باشند، افراد سیاه بشره از ولايت خارج خواهند شد. به جور جدی. دروغ نیست ساکنان چندگانه پهلو من گفتند. تنها چیز خوب درون مورد واحه این بود که گرم بود.
میلان
نمایش خیابان های عمران ده میلان
میلان یکی دیگر از آباداني بی فایده است. این نیز کثیف و مشكل است، وليكن هیچ فروشگاهی ندارد، يكدلي برخی از تاريكي ترین ایتالیایی ها اندر این آغوش ناپل است. حتی بیشتر میلان ها لمحه را انيس ندارند! آنها صرفاً برای کار هستند. تنها دلیل رفتن صدر در میلان این است که خرید کنید، در غیر این بشره شما فقط موت گاه خود را اتلاف می دهید.
بیرمنگام
کانال ها يكدلي رستورانهای بیرمنگام انگلستان
همانطور که می دانید آزمايش زیادی در انگلستان داشتم. این یک کشور عالی است. اما يا وقتي كه من بتوانم یک مکان را بگذرانم، این می تواند بیرمنگام باشد. خارج دوباره پيدا كردن مرکز خرید درون مرکز شهر، برفراز نظر می فرقه که این اعتنا از كلاس 1960 بازسازی نشده است. من همچنین عاطفه حس ناامنی اندر خیابان نه را داخل اینجا عاطفه حساسيت کردم. شهر تنها یک شرار بسیار وحشتناک پهلو من داد.


هتل آماری گاردن پاتایا

پاتایا
معابد پاتایا
این واحه در سواحل خلیج خلیج تایلند نو و قديم اتفاق شده است يكدلي این دهكده در سراسر گيتي افق ها برای روسپیگری شهره است. مردان چاق آسيب ديده از سراسر گيتي افق ها در جستجوی کسی هستند که ضلع سود آنها می گویند که آنها خوشگل هستند، حتی يا وقتي كه فقط مقام ارژن داشته باشند. پاتایا اخت دریای بانکوک است يكدلي آلودگی از دهات بندرگاه را فرسوده کرده است. در حال حاضر، من واو باید یک قایق را پهلو یک جزیره پرجمعیت برای پیدا کردن یک مکان به ارزش شنا کنید. این عمارت با تایلندی های محلی دلبر است که برای پارک ها می آیند، بي آلايشي پاتایا تكاپو کرده است تا اينكه تصویر ذات را در چند سال كهن پاک کند. اما هم زمانی که این بارانداز و رجال قدیمی چربی را تمیز نکنند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچوقت مجدد نجیب می شوم.
بریزبن
در مرکز دهات بریزبن درون شب
خوب، من پيدا كردن این دهكده متنفر نیستم نقشه دیگران. این دوبیتی عمومتر نسبت به طرفه العين است. هیچ چیز واقعا اشتباه شوربا بریزبن بود ندارد (منظورم این است که Southbank ابتكاري است) ولي من متنبه شدم که آبادي بیش از مقياس به آمریکا یادآوری می کند. این نیز واقعا هیچ نزاكت و یا چیزهای جالبی داخل کنار بوتيك ها حيات نداشت. من درون آینده روي بریزبن برگشتم، ولي آیا دهات را شناسنده داشتم؟ نه واقعا.
نه جمعاً شهرهای شنبه، شيد و درخش و عسجد نیستند، و هر چند اغلب، من ثنايا یک یا دو نفر را شناخت دارم من مونس ندارم. با این حال، کاوشگر درون من مساعي تيمارداري می کند بهترین اندر همه رد پیدا کند.


هتل لیون استانبول

نوشته شده در سه شنبه 15 اسفند 1396ساعت 21:28 توسط تور2018


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ